Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

Do włosów zniszczonych
Ważny do 01-09-2022
Ważny do 07-10-2022
Ważny do 08-10-2021
Ważny do 18-11-2021
Odżywki do włosów suchych i zniszczonych mają za zadanie przywrócić kosmykom optymalne nawilżenie, zdrowy blask i dawną siłę. Zniszczone włosy to efekt działania na czuprynę różnych, szkodliwych czynników. Jeśli często suszysz włosy gorącym nawiewem, używasz prostownicy, lokówki, gofrownicy, farbujesz albo robisz trwałą – dobre odżywki do włosów z tej kategorii to coś dla Ciebie.
Jaką odżywkę wybrać do suchych i zniszczonych włosów? Od lat dobrą renomą cieszą się produkty Dove, które pozostawiają czuprynę jedwabistą w dotyku. Ciekawe propozycje odżywek znajdziesz też w ofercie Pantene Pro-V o bogatym, wzbogaconym witaminami składzie. Profesjonalne odżywki do włosów suchych i zniszczonych ma także Gliss Kur.
Obecnie istnieje duży wybór także w kwestii formy odżywki . Tym, co zniechęca wielu użytkowników do klasycznych odżywek jest konieczność ich trzymania na włosach i spłukiwania. Jeśli jesteś osobą ciągle zabieganą, wybierz dla siebie ekspresową odżywkę w sprayu, której nie trzeba spłukiwać, a aplikacja trwa raptem kilka chwil. Gdy jednak potrzebujesz bardzo intensywnej regeneracji, takie rozwiązanie może nie wystarczyć – tutaj potrzebna jest maska do włosów. Jeśli nie chcesz obciążać delikatnych włókien, możesz nałożyć je na same końce. Regularne stosowanie zapewnia świetne efekty!