Do dań z kurczaka
Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

W kategorii fixy przygotowaliśmy dla Ciebie ponad dwadzieścia propozycji gotowych pomysłów na różne dania. Zebraliśmy tutaj produkty pięciu najbardziej zaufanych producentów
  • Knorr

  • Blue Dragon

  • Kamis

  • Winiary

  • Amino

W naszym asortymencie znajdziesz liczne pomysły na oryginalne dania. To idealne propozycje na momenty kiedy nie masz czasu ani ochoty na czasochłonne gotowanie, a głód domaga się zaspokojenia natychmiast. Umieściliśmy tutaj fixy za pomocą, których w krótkim czasie można przygotować między innymi spaghetti, chrupiącego kurczaka w panierce, potrawy chińskie czy na przykład schab a la strogonoff. Dzięki produktom w tej kategorii można przygotować również sosy pomidorowe, słodko kwaśne i azjatycki sos teriyaki. Jeśli chcesz szybko przygotować wyśmienite danie wystarczy połączyć kilka prostych składników z jednym z naszych fixów. Na bazie naszych propozycji z powodzeniem można przyrządzić przepyszne dania wegetariańskie.
Chcąc dotrzeć do jak najszerszego spektrum klientów postaraliśmy się również o produkty nie zawierające cukru. Dzięki temu nawet osoby, które stosują niskokaloryczne diety będą mogły się od czasu do czasu skusić na taki fix. Ta zakładka jest także świetnym miejscem dla początkujących kucharzy, którzy dopiero uczą się łączyć smaki.