Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

GINGER ORGANIC Podpaski na dzień 10 szt. 1 szt

Podpaski na dzień 10 szt.

Data ważności: 30-03-2023
GINGER ORGANIC Podpaski na dzień 10 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
26,99
za 1 sztukę
EAN: 5713334000008
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Podpaski higieniczne Ginger Organic na dzień to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleńi podrażnień. Dla zapewnienia, że produkty GingerOrganic są wykonane ze 100% bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne - posiadają aż PIĘĆ certyfikatów: Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC.

Pakowane pojedynczo w 100% biodegradowalną biofolię ze skrobi kukurydzianej. Niezwykle miękka i delikatna warstwa wierzchnia. Naturalna bawełna sprawia, iż skóra oddycha. Niezwykle chłonny wkład. Skrzydełka utrzymują podpaskę na miejscu. Cienkie i elastyczne.

Składniki

Ukryj
bawełna organiczna 100%, absorbent z 100% bawełny organicznej, powłoka ze skrobii kukurydzianej (nie GMO)

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
4ORGANIC