GREEN SUSHI Zestaw  sushi nr 11 250 g
Dodaj do ulubionych

GREEN SUSHI Zestaw sushi nr 11

250 g
FriscoNowy, zapakowany
Produkt wycofany
0 gr
za 1 szt. / 250 g
0,00 / kg
EAN:
Zamienniki
Sprzedawca:Frisco S.A.
Cena za kg:0,00
Waga:250 g
EAN:

Sushi można spróbować w wielu restauracjach w całej Polsce i na całym świecie. Jednak nie bez powodu koneserzy z Dalekiego Wschodu przyjeżdżają do Warszawy. Tu w 2008 roku pojawiła się prawdziwa gwiazda wśród najlepszych barów sushi - Sushi Zushi.  Kontynuacją tej restauracji jest sieć restauracji Zushi Point.


Laureat wielu nagród:
- BEST SUSHI RESTAURANT 2009
- BEST WAWA 2010 (BEST SUSHI category)
- NOWOCZESNE MIEJSCA 2010
- KULINARNIK 2011 - najlepsza restauracja sushi w Warszawie (kategoria sushi)
- Gastronauci.pl 2011 - najlepsza restauracja sushi w Warszawie (kategoria sushi)

Doświadczenie i umiejętności zdobyte przez nas w ciągu ostatnich lat doprowadziły nas do stworzenia nowych marek - Green Sushi & Fitto. Oferta ta jest rozwijana pod względem sprzedaży w sieciach handlowych. Najwyższa jakość zestawów, codzienna sprzedaż półproduktów, kontrola jakości i świeżość owoców morza, wyraźnie wyróżniała nową markę.
Duże zestawy, świeże składniki, unikalne połączenie smaków, to wszystko z czego Sushi Zushi jest znany.
 
Sushi jest niskokaloryczne i ma znacząco mniej tłuszczu niż inne produkty spożywcze, a przy tym porównywalnie wysokie wartości odżywcze kwasy tłuszczowe zawarte w rybach zapobiegają takim chorobom jak wylew czy zawał serca aminokwasy (tauryna) obniżają poziom cholesterolu i zapobiegają miażdżycy, ryż powoduje powolny wzrost poziomu cukru i reguluje poziom insuliny.