... Ładowanie ...
MLEKOVITA Wypasione Mleko bez GMO od szczęśliwych krów UHT 3,2% 1 l
Dodaj do ulubionych

MLEKOVITA Wypasione Mleko bez GMO od szczęśliwych krów UHT 3,2%

Mleko UHT

1 l
FriscoNowy, zapakowany
Chwilowo niedostępny
4,09
za 1 szt. / 1 l
4,09 / l
EAN: 5900512982519
Cena za l:4,09
Pojemność:1 l
Marka:MLEKOVITA
EAN:5900512982519

Wypasione Mleko od szczęśliwych krów bez GMO 3,2%  pochodzi od szczęśliwych krów wypasanych na czystych ekologicznie terenach Podlasia, z wyselekcjonowanych gospodarstw, w których krowy przeciętnie przebywają 120 dni w roku (od maja do października, w zależności od pogody) na łąkach i jedzą zieloną trawę, dzięki czemu mleko charakteryzuje się najwyższą wartością odżywczą i biologiczną.

Mleko nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i modyfikacji genetycznych (GMO) – pochodzi od krów, które poza czasem wypasu na łąkach karmione są paszami naturalnymi, wolnymi od GMO, co potwierdzają badania laboratoryjne. Mleko od szczęśliwych krów Wypasione stanowi produkt o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu składników odżywczych, związków mineralnych i witamin: bogate jest w białko, to doskonałe źródło cennych witamin A, D, E oraz z grupy B, najłatwiej przyswajalnego wapnia, a także fosforu, potasu, magnezu, cynku i chromu.

Mleko od szczęśliwych krów Wypasione polecane jest osobom w każdym wieku do: bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do zup mlecznych, budyniów, ciast, placków, kawy, herbaty, naleśników.