Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

AMBI PUR CAR Samochodowy odświeżacz powietrza Pet odour elimiantion 1 szt

AMBI PUR CAR Samochodowy odświeżacz powietrza Pet odour elimiantion 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 sztukę
EAN: 4084500942455
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30 dni.

W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej w samochodzie. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy.

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni.

Składniki

Pokaż

Składniki

Perfumes

Alpha- Isomethyl Ionone

Citral

Geraniol

Limonene

Linalool

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Wypróbuj również odświeżacze do tkanin Ambi Pur w swoim samochodzie, aby usunąć nieprzyjemne zapachy z tapicerki.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

20.0

Jednostka

ml

Waga brutto: 20

Wymiar liczbowy: 20.0

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie typu blister

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Stosować rękawice ochronne. W przypadku kontaktu ze skórą: Przemyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku połknięcia: Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Nie wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik poddawać utylizacji w odpowiednim lokalnym systemie gospodarki odpadami. 

Rozporządzenie CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo
środowiskoNiebezpieczeństwo

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie przez okres aż do 30 dni. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej w samochodzie. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza na okres aż do 30 dni.

Cechy

Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów

Łatwo przyczepia się do kratki wentylacyjnej samochodu. Regulowana intensywność zapachu umożliwiająca uzyskanie delikatnej świeżości

Pozostawia delikatny i świeży zapach aż do 30 dni

Nie maskuje, ale w pełni oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach

Marka

Ambi Pur

Marka: Ambi pur

Podmarka: Car

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Procter & Gamble Operations Polska S.A, Ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warsaw, Poland 48225908578 Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Telefon/Fax kontaktowy

48225908578