
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Kolejna edycja naturalnych żeli pod prysznic YOPE to odkrycie tego lata - idealne na skórę rozgrzaną promieniami słońca. Latem ciało tylko czeka na ochłodzenie pod prysznicem, a z nowymi żelami YOPE będzie to jeszcze bardziej przyjemna chwila!
Jak zwykle YOPE przygotował trzy wyjątkowe zapachy. Jest orzeźwiający Yunnan, przyjemny Kokos z Solą Morską i rozpieszczająca Róża z Kadzidłowcem. Dodatkowo, naturalne ekstrakty roślinne nawilżają, odżywiają i regenerują - dbają o skórę w codziennej pielęgnacji.
YUNNAN - naturalny regenerujący żel pod prysznic
, dla najbardziej wymagającej wrażliwej i naczynkowej skóry.
Zapach: pachnie orzeźwiająco i pobudzająco jak świeże liście herbaty - prawdziwa uczta dla zmysłów i ciała.
To działa: bogaty w polifenole, sole mineralne oraz witaminy B, C, K i P ekstrakt z liści zielonej herbaty o właściwościach wzmacniających i regenerujących. Wzmacnia on naczynia krwionośne i system obronny skóry oraz chroni ją przed działaniem wolnych rodników.. Tę ochronę wspiera dodatkowo ekstrakt z czarnej herbaty również bogaty we flawonoidy i polifenole. Po kąpieli skóra jest pachnąca i gładka.
Nie zawierają SLES, SLS, PEG, PRB, składników pochodzenia zwierzęcego.
Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci oraz wysokiej temperatury. Przechowywać w temp. od +5°C do +25°C.
Niewielką ilość żelu nanieść na wilgotną skórę, delikatnie rozprowadzić na jej powierzchni, a następnie dokładnie spłukać wodą.
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Citric Acid, Sorbitan Sesquicaprylate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Sunflowerseed Amphoacetate, Parfum, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene
Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci oraz wysokiej temperatury. Przechowywać w temp. od +5°C do +25°C.
Marchew luz
Ziemniaki jadalne
Cukinia zielona 2-3 szt.
Mleko UHT 2%
Gruszka Konferencja 3-5 szt.
Woda mineralna niegazowana
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Naturalna niegazowana woda mineralna
Śmietanka UHT 30%
Borówka amerykańska opakowanie
Sok 100% Pomarańcza
Mięso mielone wołowe
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym
Ser żółty Gouda (plastry)
Kalarepa
Sok 100% Jabłko
Makaron spaghetti
Szynka drobiowa - plastry
Passata (przecier pomidorowy)
Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%)
Sałata mix - Weekend
Napój gazowany
Ogórek długi BIO
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Grejpfrut czerwony 2-3 szt.
Pomidory krojone bez skórki
Ser Gouda w kawałku
Twaróg półtłusty
Sznycle z fileta indyka
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Ogórki kiszone krajowe
Ser Mozzarella (kostka)
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Płatki owsiane górskie
Parówki z szynki bezglutenowe
Koncentrat pomidorowy 30%
Filet ze schabu wieprzowego plastry
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Majonez dekoracyjny
Napój owsiany
Naturalna woda źródlana niegazowana
Niegazowany Woda źródlana
Ogórki konserwowe
Boczek w słupkach
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Ser Mozzarella (plastry)
Szynka od szwagra
Ser Tylżycki w plastrach
Szynka z piersi indyka -plastry
Płyn do mycia naczyń Bergamotka Werbena i Bazylia
Mydło w pyłnie Bergamotka i Różowy pieprz - zapas
Płyn do mycia naczyń Mięta i Mandarynka
Żel pod prysznic Śliwka Szafran
Uniwersalny środek czyszczący - spray
Płyn do mycia naczyń Ogórek
Naturalny płyn do podłóg
Mydło w płynie Pistacja Karmel
Krem do rąk Jaśmin Tonka
Naturalny płyn do WC
Probiotyczny naturalny płyn do kuchni
Pianka do mycia ciała dla dzieci Truskawka
Płyn do czyszczenia toalet
Płyn do mycia podłóg
Mydło w płynie Grejpfrut Lawenda - zapas
Mydło w płynie Wanilia Biały cedr - zapas