Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

DR GAJA Mikstura Olei do sałatek - suplement diety 250 ml

Data ważności: 15-06-2019
DR GAJA Mikstura Olei do sałatek - suplement diety 250 ml
FriscoNowy, zapakowany
28,99
za 1 szt. / 250 ml
115,96 / l
EAN: 5906874250341
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Mikstura Olei Cardio do sałatek Dr Gaja, suplement diety.

Zastąpienie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi obniża poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu jest jednym z czynników ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca.* 

* Zmiana jednego z czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go.

Kwasy: alfa-linolenowy (omega-3), linolowy (omega-6) i oleinowy (omega-9) pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Poziom cholesterolu we krwi jest uwarunkowany wieloma czynnikami - dietą, aktywnością fizyczną, ogólnym stanem zdrowia, a nawet podatnością na stres. Nadmierne spożycie cholesterolu i tłuszczów pochodzenia zwierzęcego może prowadzić do zwiększania ryzyka powstawania złogów miażdżycowych w naczyniach krwionośnych. W zaleceniach dietetycznych dotyczących profilaktyki choroby wieńcowej serca znajdują się oleje roślinne bogate w kwasy tłuszczowe nienasycone.

Składniki

Pokaż

Składniki

olej z nasion lnu 70%, olej z nasion wiesiołka 10%, olej z nasion ostropestu 10%, olej z pestek dyni 10%

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od promieni słonecznych lub w lodówce. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 3 miesięcy. Olej staje się mętny w temperaturze poniżej 15 °C, jest to proces naturalny.

Tagi:

DR GAJA