
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Wysokiej jakości, nierafinowana oliwa z oliwek extra vergin tłoczona według tradycyjnej metody na zimno przez miażdżenie staranie wyselekcjonowanych oliwek o właściwym poziomie dojrzałości na kamiennych żarnach. Proces ten zachowuje wszystkie walory smakowe, zapachowe i witaminy. Jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów.
Charakteryzuje się wyważonym i harmonijnym, owocowym smakiem oliwek o przyjemnym, łagodnym korzennym posmaku oraz intensywnym, świeżym oliwkowym aromatem. Doskonała jako dressing do sałatek, gotowanych i duszonych warzyw, mięs, a także dań z makaronem i ryb. Doskonale podkreśla smak potraw smażonych, pieczonych i gotowanych. Jest idealna jako baza do dipów, sosów i marynat. Nadaje się również do smażenia.
Oliwa z oliwek jest bogata w kwas oleinowy i ma naturalną zawartość fenoli i witaminy E, które w połączeniu przeciwdziałają uszkodzeniom oksydacyjnym spowodowanym wolnymi rodnikami, spowalniając utlenianie komórek, powodujących stany zapalne i starzenie się organizmu. Ponadto w oliwie znajdują się silne przeciwutleniacze, które obniżaną poziomu cholesterolu we krwi, wspierają w chorobach układu krążenia oraz usprawniają proces trawienia.
Marchew luz
Cytryny drobne 5-7 szt
Brzoskwinie luz
Niegazowany woda źródlana
Woda mineralna niegazowana
Czosnek biały 1 główka Polski
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Ser Gouda w plastrach
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Napój gazowany
Por
Mięso mielone wołowe
Sok 100% Pomarańcza
Napój gazowany
Papryka zielona 1-2 szt.
Imbir świeży kłącze 1 szt.
Mocny Gaz Woda źródlana
Kiwi sztuka
Szynka eksportowa
Boczek w słupkach
Truskawki krajowe w łubiance
Ser Salami w plastrach
Ser Mozzarella (kostka)
Ser Gouda w kawałku
Sok 100% Jabłko
Twaróg półtłusty
Bakłażan 1-2 szt.
Woda mineralna gazowana
Ser Tylżycki w plastrach
Woda mineralna delikatnie gazowana
Marakuja ciemna
Lody o smaku cytryny i truskawki 9szt.
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Szynka morlińska z kurczaka
Granat
Oryginalny grecki ser Feta
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Ser Mozzarella (plastry)
Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach
Napój gazowany zero cukru i kofeiny
Makaron spaghetti
Boczek surowy wędzony w kostce
Sznycle z piersi indyka Premium
Winogrona różowe/ciemne
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Wafle torcikowe mini orzechowe
Ser Gouda w plastrach bez laktozy
Tradycyjne irlandzkie masło naturalne
Boczek wędzony parzony - plastry