
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Sos curry przypadnie do gustu wszystkich miłośnikom potraw z charakterem! W Sosie curry pomidorowa baza wzbogacona została mieszanką przypraw z gamy smaków kuchni azjatyckiej. Kurkuma, kolendra, imbir, chili czy kardamon - to tylko kilka przypraw wchodzących w skład curry. Orientalny smak sosu skomponuje się zarówno z daniami z drobiu - kurczakiem czy indykiem, jak i grillowanymi warzywami.
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Ostry w smaku Sos curry przypadnie do gustu wszystkich miłośnikom potraw z charakterem! W Sosie curry pomidorowa baza wzbogacona została mieszanką przypraw z gamy smaków kuchni azjatyckiej. Kurkuma, kolendra, imbir, chili czy kardamon - to tylko kilka przypraw wchodzących w skład curry. Orientalny smak sosu skomponuje się zarówno z daniami z drobiu - kurczakiem czy indykiem, jak i grillowanymi warzywami.
orientalny smak
bez konserwantów
Dawtona
| Marka | Dawtona |
Nazwa funkcjonalna Sos
Wariant curry
Dawtona to marka obejmująca niezwykle szeroki asortyment różnego rodzaju przetworów warzywnych i owocowych, m.in. koncentrat pomidorowy, kukurydze, groszek, fasole, ogórki konserwowe, pomidory bez skórki, sałatki warzywne, dżemy, soki i sosy, które łączy jedna cecha - najwyższa jakość oparta o naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki, tradycyjną recepturę oraz nowoczesne i innowacyjne technologie produkcji. Spośród innych marek Dawtona wyróżnia się polską tradycją, jakością i przystępnymi cenami. Spróbujesz. Pokochasz. Tradycja i pasja od 30 lat. Poznaj nas na www.dawtona.pl
Dawtona to rodzinna firma, która towarzyszy w kulinarnej przygodzie Polaków już od ponad ćwierć wieku. Od początku naszej podróży, pełnej smaku i aromatu, pracujemy z pasją i zbieramy cenne doświadczenia na rynkach krajowym i zagranicznych, bacznie obserwując zmieniające się potrzeby i preferencje naszych Klientów. Rozwijamy firmę nowoczesną i odpowiedzialną, a jednocześnie rodzinną, bliską naturze i tradycji. Po latach dynamicznego rozwoju trafiliśmy do czołówki największych firm w Polsce z branży przetwórstwa warzyw i owoców. Ogromną zaletą i siłą naszej firmy jest fakt posiadania własnych terenów uprawnych, zapewniającą nam niezależność produkcyjną i możliwość dokładnego kontrolowania drogi, którą przechodzi każde z warzyw czy owoców. Daje nam to pewność najwyższej jakości i doskonałego smaku produktów.
Kulinarne inspiracje na www.dawtona.pl i www.facebook.com
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Makaron fusili (świderki)
Cykoria żółta
Sezamki
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Płyn do mycia szyb Lemon
Ser Mozzarella (plastry)
Paluszki zakręcone z solą morską
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Seler naciowy
Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN
Tortilla Chipsy kukurydziane solone
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru
Brokuły BIO
Ser żółty Gouda (plastry)
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)
Parówki z szynki Zero - E
Paluszki z sezamem
Ćwikła z chrzanem
Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)
Paluszki z solą
Ser Mozzarella (kostka)
Makaron gnocchi
Włoszczyzna
Chipsy jabłkowe
Naturalna woda mineralna niegazowana
Szynka krucha od szwagra
Wafle torcikowe mini orzechowe
Woda mineralna niegazowana
Cytryny BIO
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Pasta kanapkowa z tuńczyka
Ser kremowy śmietankowy (topiony)
Makaron spaghettini
Łosoś Norweski wędzony BIO
Ser Mozzarella (mini kulki)
Wafelek o smaku orzechowym w gorzkiej czekoladzie
Maślanka naturalna
Oliwa z oliwek extra vergine
Naturalna woda mineralna gazowana
Chrzan
Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)
Passata klasyczna
Passata Rustica z czosnkiem
Kukurydza słodka
Fasola czarna
Fasola biała
Fasola czerwona
Koncentrat pomidorowy
Przecier pomidorowy
Przecier pomidorowy z pietruszką i lubczykiem
Passata z polskimi ziołami
Passata pikantna z chili
Sok pomidorowy
Sok pomidorowy pikantny
Pomidory krojone
Pomidory całe
Mus jabłkowy do ciast naleśników i deserów