Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Żel do mycia naczyń w zmywarkach MAYERI ALL-CARE. Zawiera: detergent, środek płuczący, zmiękczacz wody, środek do ochrony szkła i sól. Środek do mycia dokładnie oczyszcza naczynia i skutecznie rozpuszcza uporczywy tłuszcz. Środek płuczący nadaje naczyniom lśniący połysk i zapobiega powstawaniu na naczyniach plam z wody. Zmiękczacz wody chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. Środek do ochrony szkła zapobiega matowieniu szklanych naczyń i powstawaniu smug.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Wlać preparat zgodnie z instrukcją dozowania do szuflady dozującej służącej do normalnego mycia. W celu osiągnięcia szczególnie dobrych rezultatów mycia należy dodać nabłyszczacz i sól regeneracyjną. Produkt nie nadaje się do ręcznego mycia naczyń. Ten detergent z oznakowaniem ekologicznym działa dobrze w niskich temperaturach od 50°C. Wybierając niskotemperaturowy cykl mycia przy pełnym wsadzie nie przekraczając zalecanej dawki minimalizuje to zużycie energii i wody oraz redukuje zanieczyszczenie wody. W przypadku przedawkowania pozostałości detergentów mogą osadzać się na naczyniach w postaci jasnej warstwy. Dawkowanie 17ml. W przypadku bardzo twardej wody (>14°dH) lub w celu poprawy wyników mycia, należy zwiększyć dawkę. Opakowanie należy segregować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
15–30% czynnik kompleksujący MGDA, 5–15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5% fosfonian, < 5% polikarboksylany, enzymy, kompozycje zapachowe, barwniki.
Cebula 4-8 szt.
Avocado
Jabłka Szampion 3-4 szt.
Czosnek 1 główka
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Gruszka Konferencja 3-5 szt.
Woda mineralna niegazowana
Włoszczyzna
Rukola
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Ser Mozzarella (tarty)
Mango duże
Ser Mozzarella (kulka)
Szynka eksportowa
Passata (przecier pomidorowy)
Ser żółty Gouda (plastry)
Ser Mozzarella (mini kulki)
Ziemniak wczesny
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Ser Camembert naturalny
Tofu naturalne
Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym
Ser na grilla (typu halloumi)
Boczek surowy wędzony w kostce
Ocet spirytusowy (10%)
Boczek surowy wędzony - plastry
Napój gazowany
Ser Gouda w kawałku
Ser mozzarella light (kulka)
Ser Burrata
Makaron spaghetti
Naturalna woda źródlana niegazowana
Napój owsiany
Ser Mozzarella (kostka)
Niegazowany Woda źródlana
Jogurt naturalny z probiotykami
Parówki Dobre
Napój gazowany
Ser Parmigiano Reggiano (tarty)
Parówki 100% z szynki bezglutenowe
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Frytki karbowane mrożone
Frytki proste mrożone
Mus jabłko malina
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Ser Mozzarella (plastry)
Ser Mascarpone
Malina Suplement diety
Makaron fusili (świderki)
Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)
Płyn do prania tkanin kolorowych 1.65L