Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Skoncentrowany i nawilżający płyn do mycia naczyń z ekstraktem z aloesu nawilża skórę oraz skutecznie rozpuszcza tłuszcz i brud nawet w chłodnej i twardej wodzie. Pozostawia naczynia i szklanki błyszczące. Produkty Mayeri są bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego, certyfikowane przez wspólnotowe oznakowanie ekologiczne Ecolabel. Produkty są testowane dermatologicznie przez niezależne laboratoria. Receptury produktów są przyjazne dla środowiska i biodegradowalne oraz nie zawierają mikroplastiku. Wysoka jakość produktu została przetestowana przez niezależne akredytowane laboratoria. W chemikaliach bazujących na składnikach roślinnych wykorzystuje się wyłącznie surowce posiadające certyfikat RSPO, aby zapewnić zrównoważoną uprawę roślin.
Certyfikat EU Ecolabel gwarantuje że wykorzystane surowce, produkcja, opakowanie i transport jest przyjazny dla środowiska naturalnego a zawartość niebezpiecznych substancji w produktach została ograniczona, co minimalizuje ryzyko dla konsumentów i środowiska. Wykorzystane substancje są biodegradowalne i ograniczają zagrożenie dla środowiska wodnego. Kryteria przydatności do użycia gwarantują również skuteczność produktu. Aby otrzymać certyfikat UE Ecolabel produkty muszą przejść dokładne testy jakościowe. W przypadku środków piorących dodatkowo oceniano podstawowy stopień białości, usuwanie plam, trwałość kolorów i skuteczność składnika zapobiegającego zafarbowaniom.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Sposób użycia: nie należy myć naczyń pod bieżąca wodą, lecz zanurzać naczynia w wodzie, stosując zalecaną dawkę płynu. W przypadku skóry bardzo wrażliwej, zalecamy noszenie rękawic ochronnych podczas stosowania produktu. Zawartość i opakowanie należy traktować jako odpady zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami.
Dozowanie: zalecana dawka na 5 litrów wody w przypadku brudnych naczyń to około 3ml, w przypadku bardzo brudnych naczyń to około 4ml produktu.
UWAGA: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniaco na skórę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez UWAGA: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniaco na skórę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku wystapienia podraznienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
: 5-15% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, <5% amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol, perfumy, barwniki.
Pomidory malinowe 3-4szt.
Ziemniaki wczesne krajowe
Ogórki gruntowe
Woda mineralna niegazowana
Mleko UHT 3,2%
Brokuł
Filet z piersi z kurczaka 480-720g
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Limonki 3 - 5 szt.
Truskawki
Sałata lodowa
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Ser Mozzarella (kulka)
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Napój gazowany bez cukru
Passata (przecier pomidorowy)
Pomidory krojone bez skórki
Woda mineralna gazowana
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Woda mineralna delikatnie gazowana
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Kalarepa
Naturalna woda źródlana niegazowana
Ser mozzarella light (kulka)
Serek homogenizowany z laską wanilii
Makaron spaghetti
Napój owsiany
Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)
Niegazowany Woda źródlana
Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)
Ser Feta D.O.P.
Oliwa z oliwek Extra Vergine
Kabanosy wieprzowe bezglutenowe
Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka
Ser Camembert naturalny
Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)
Ogórki konserwowe
Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny
Makaron fusili (świderki)
Ser żółty Gouda (plastry)
Maślanka naturalna
Makaron spaghetti
Paluszki z solą
Kefir Łowicki
Kefir naturalny
Napój gazowany
Serek homogenizowany czekoladowy
Ćwiartka z kurczaka 500-800g
Płyn do płukania Sensitive 1500ml
Płyn do prania tkanin kolorowych 1650ml