Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
AIR WICK Pachnące patyczki - Świeżość letniego poranka 30ml
Air Wick - pachnące ratanowe patyczki. Utrzymują wyjątkowy aromat do 4 tygodni.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

AIR WICK Pachnące patyczki - Świeżość letniego poranka 30ml

30 ml
AIR WICK

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pachnące patyczki Air Wick to naturalne ratanowe patyczki wprowadzające do domu wielowarstwowy zapach bawełny, jabłka i świeżego powietrza, który utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Prezentują się elegancko w każdym miejscu.

Pachnące patyczki Air Wick to propozycja dla osób ceniących sobie przyjemne zapachy i elegancki wygląd. Przed użyciem należy zachować wszystkie środki ostrożności i nałożyć rękawice ochronne. W razie rozlania trzeba wytrzeć zabrudzoną powierzchnię do sucha.

Patyczki pachnąca Air Wick – piękny zapach aż do czterech tygodni:

  • Produkt nieodpowiedni dla dzieci
  • Wysoka trwałość zapachu

Cechy

o zapachu zielonego jabłka, rześkiej bawełny, świeżego powietrza

wielowarstwowy zapach


AIR WICK Pachnące patyczki - Świeżość letniego poranka 30ml


Produkt wycofany

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
30 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
AIR WICK
EAN:
5011417547885
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
30 ml
Marka:
AIR WICK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5011417547885

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę. 2. Wypchnij palcem krążek uszczelniający i usuń go z nakrętki. 3. Zakręć nakrętkę z powrotem na gwint butelki. 4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika, upewniając się, że są równomiernie rozłożone. Patyczki będą działać jak knot, nasączając się zapachem i powoli go uwalniając. 5. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni. Nie umieszczaj na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. Przetrzyj powierzchnię w przypadku rozlania płynu. Prosimy o zachowanie instrukcji na przyszłość.


Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


Pozostałe informacje

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.


Adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel: 22 7659500 infolinia: 22 5419115, 801115111 (od 9 do 17) www.airwick.pl


Adres dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Air Wick Pachnące Patyczki Świeżość Letniego Poranka. Uwaga. Zawiera Linalool. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera 2,4-Dimethyl-3-cyclohexene Carboxaldehyde, Acetyl Cedrene, Citral, Alpha Damascone, Alpha-isomethyl lonone, Cyclamen Aldehyde, Methylundecanal i Dimethyl Heptenal. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Środki ostrożności: Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu. Należy zachować opakowanie, aby w razie konieczności móc ponownie przeczytać jego treść. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. UWAGA: Produkt zawiera części stwarzające ryzyko udławienia. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.


Informacje producenta

Marka

Air Wick


Marka standaryzowana

MarkaAir Wick

Podmarka

Podmarka Essential Oils


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Air Wick Pachnące Patyczki dekoracyjne o zapachu Świeżość Letniego Poranka 30ml Zalety patyczków zapachowych: • świeży zapach czystego prania z nutami letnich kwiatów • naturalne, rattanowe patyczki w ozdobnym flakonie • neutralizacja brzydkich zapachów • powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni • elegancki, ozdobny flakonik z kuleczkami • idealne nawet do dużych pomieszczeń Odkryj patyczki zapachowe Air Wick. Pozostaw tylko piękny aromat w swoim domu i zainspiruj się naturalnym świeżym zapachem lata. Naturalne patyczki rattanowe Air Wick uwalniają zapach nawet przez 4 tygodnie. Elegancki, szklany flakon wypełniony ozdobnymi kuleczkami będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Sposób użycia: Duże pomieszczenia – zapach intensywny: 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę z góry szklanego flakonika. Wypchnij białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki. 2. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadkę butelki. 3. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika z olejkiem i upewnij się, że równomiernie się rozkładają. 4. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze. Małe pomieszczenia – zapach mniej intensywny 1. Za pomocą ratanowego patyczka przebij białą membranę (krążek zabezpieczający) znajdujący się w zakrętce flakonika. 2. Włóż patyczek do środka flakonika z olejkiem. 3. Powtórz czynność, wkładając pożądaną liczbę patyczków. 4. Intensywność zapachu zależy od liczby patyczków włożonych do flakonika z olejkiem.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Pochodzenie

Wyprodukowano na Węgrzech.

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 208 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 154 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 3 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 293 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 227 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 178 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 177 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 123 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 176 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 465 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 56 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 88 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Produkty marki AIR WICK

5.0
z 12 opinii
AIR WICK Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml 237 ml

AIR WICK

Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml

237 ml
71,69 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2030
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2030
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Bryza Oceanu&Sól Morska 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Bryza Oceanu&Sól Morska 19ml

19 ml
1115,26 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 228ml 228 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 228ml

228 ml
131,54 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
AIR WICK Patyczki Zapachowe Kwiat Wiśni&Maliny 42ml 42 ml

AIR WICK

Patyczki Zapachowe Kwiat Wiśni&Maliny 42ml

42 ml
592,62 zł/l
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store