
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej delikatnie usuwa zanieczyszczenia, nie powodując przesuszania się skóry. Łagodzi on podrażnienia, koi suchą i wrażliwą skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką. Jego delikatna formuła zawiera naturalny olejek migdałowy i Hydra IQ, co zapewnia optymalne nawilżenie suchej skóry. Tonik łagodzący idealnie przygotowuje skórę do aplikacji kremu na dzień lub na noc. W efekcie, skóra jest głęboko oczyszczona, ukojona, jak również zyskuje zdrowy, piękny wygląd. Najlepsze rezultaty osiągniesz stosując razem z innymi kosmetykami przeznaczonymi do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Produkt przebadany dermatologicznie.
Delikatnie tonizuje i usuwa pozostałości po demakijażu Intensywnie nawilża, koi i pielęgnuje Przeznaczony dla cery suchej i wrażliwej
Delikatnie wmasuj w skórę twarzy, szyi i dekoltu za pomocą wacika, omijając okolice oczu.
Przechowywać w temperaturze otoczenia.
Product ID: 81106
15
Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888
Omijaj okolice oczu.
NIVEA
| Marka | Nivea |
NIVEA® Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej z naturalnym olejkiem migdałowym głęboko tonizuje, oczyszcza skórę oraz usuwa resztki zanieczyszczeń, pozostawiając skórę orzeźwioną i gładką. Produkt został wzbogacony o olejek migdałowy, który dba o optymalne nawilżenie skóry, nie powodując jej przesuszania się. Działa w równowadze z mikrobiomem Twojej skóry. Po oczyszczeniu tonikiem odświeżającym, skóra jest przygotowana do aplikacji kremu na dzień lub na noc. W efekcie cera wygląda na zdrową, piękną i zadbaną. Oczyszczanie twarzy jest ważnym elementem codziennej rutyny pielęgnacyjnej, dlatego po użyciu toniku do twarzy, zaaplikuj odpowiedni dla cery suchej i wrażliwej krem na dzień lub na noc.
Avocado Hass dojrzałe
Cebula 4-8 szt.
Pomidory malinowe 3-4szt.
Jabłka Szampion 3-4 szt.
Czosnek 1 główka
Gruszka Konferencja 3-5 szt.
Woda mineralna niegazowana
Papryka czerwona 1 szt.
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Włoszczyzna
Por
Rukola
Avocado
Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Seler 1 szt.
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Ser Mascarpone
Passata (przecier pomidorowy)
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Ser żółty Gouda (plastry)
Boczek surowy wędzony w kostce
Boczek surowy wędzony - plastry
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Ziemniak wczesny
Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym
Ser Mozzarella (tarty)
Ocet spirytusowy (10%)
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Musztarda sarepska (ostra)
Ser Camembert naturalny
Szynka eksportowa
Ser Mozzarella (kostka)
Mango duże
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Ser Mozzarella (mini kulki)
Tofu naturalne
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Ser Mozzarella (kulka)
Serek puszysty naturalny
Napój gazowany
Ser mozzarella light (kulka)
Napój owsiany
Ser Mozzarella (plastry)
Naturalna woda źródlana niegazowana
Papryka słodka mielona XL
Ser Salami w plastrach
Mini babeczka marmurkowa
Krem do rąk intensywnie nawilżający
Invisible Power Antyperspirant w sprayu
Ochronny krem do rąk
Orzeźwiający krem do rąk
Żel pod prysznic Lemon&Oil
Uniwersalny krem intensywnie nawilżający
Żel pod prysznic Water Lily&Oil
Lekki krem nawilżający do ciała twarzy i dłoni
Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil
Antyperspirant w sprayu Black Pearl
Antyperspirant spray Ultimate Impact Invisible
Antyperspirant w sprayu
Żel pod prysznic Tropical Sunrise
Antyperspirant w sprayu Fresh Kick
Żel pod prysznic Blooming Garden