BELLI Makaron Strozzapreti

500 g
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Belli Makaron Strozzapereti to prawdziwa perełka wśród makaronów. Nazwa „strozzapreti” pochodzi od dwóch włoskich słów – strozzare, czyli „dusić” oraz prete, czyli „ksiądz”. Legenda głosi, że jeden z toskańskich księży tak zachłannie go jadł, że aż się udusił. Jakby nie było w rzeczywistości, makaron strozzapreti o kształcie zwijanych (najczęściej spiralnie) wstążek, to znakomita propozycja dla prawdziwych smakoszy!

Czym się wyróżnia włoski makaron Strozzapereti?
Makaron strozzapreti pochodzi z rejonów Toskanii, a jego wielkość i kształt zależą od indywidualnej produkcji. Jest wytwarzany ręcznie przez doświadczonych kucharzy – tak jak w przypadku Belli Strozzapereti.

Jak podawać makaron Strozzapereti?
Belli Makaron Strozzapereti to znakomita propozycja na obfity i syty posiłek. W połączeniu z sosem bolońskim, tworzy zgrany duet, do tego bardzo często jest podawany z mięsem wieprzowym lub z kurczaka. Warto również postawić na danie z makaronem strozzapereti na bazie sosów mięsnych. Doskonałym uzupełnieniem będą suszone pomidory lub rukola.

Belli Makaron Strozzapereti
Strozzapreti zwany też wydłużonym kuzynem casarecce, smakuje i wygląda nieprzeciętnie. Makaron tego typu urozmaici każde danie, czyniąc je oryginalnym, a nawet wykwintnym.


BELLI Makaron Strozzapreti

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
SMAKI POŁUDNIA
Waga:
500 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
BELLI
EAN:
8020534000842