
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Mieszanka warzywna, konserwowa. Produkt sterylizowany.
naturalnie wysoka zawartość białka
naturalnie wysoka zawartość błonnika
na wodzie ze źródeł jurajskich
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0°C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj
Min. temp. °C 0
Maks. temp. °C 25
Albertów 69 42-165 Lipie
ZPS „JAMAR" Szczepaniak sp. j. Albertów 69 42-165 Lipie www.jamar.pl
Jamar
| Marka | Jamar |
Mieszanka meksykańska Jamar to mix czterech wyjątkowych warzyw: kukurydzy, groszku, papryki i marchewki. Na bazie takiego zestawu można wyczarować wiele wspaniałych dań, nie tylko kuchni meksykańskiej! Warzywa bogate są w witaminy, minerały oraz błonnik, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz zdrowe, naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to ogromna dawka cennych składników odżywczych, a zarazem porcja niezbędnej codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Jesteśmy uznanym w Polsce i Europie producentem przetworów warzywnych i owocowych. Od samego początku stawiamy na jakość i naturalny smak naszych produktów. Bogate doświadczenie rynkowe pozwala nam każdego dnia odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów. Mamy świadomość znaczenia jakości surowców, z których produkujemy nasze przetwory, dlatego stale rozwijamy naszą firmę, kierując się trendami proekologicznymi.
Pomidory malinowe 3-4szt.
Ziemniaki wczesne krajowe
Ogórki gruntowe
Woda mineralna niegazowana
Filet z piersi z kurczaka 480-720g
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Brokuł
Mleko UHT 3,2%
Kalafior
Bób
Limonki 3 - 5 szt.
Pomidory daktylowe
Truskawki
Sałata lodowa
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Ser Mozzarella (kulka)
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Napój gazowany bez cukru
Ser mozzarella light (kulka)
Woda mineralna gazowana
Kalarepa
Woda mineralna delikatnie gazowana
Pomidory krojone bez skórki
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Mango duże
Naturalna woda źródlana niegazowana
Passata (przecier pomidorowy)
Serek homogenizowany z laską wanilii
Niegazowany Woda źródlana
Ser Burrata
Ser Camembert naturalny
Ser żółty Gouda (plastry)
Ser Feta D.O.P.
Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)
Morele
Napój owsiany
Kabanosy wieprzowe bezglutenowe
Napój gazowany
Kefir Łowicki
Chleb tostowy pszenny