
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
BeRAW Smoothie Jagoda - Truskawka - Banan to owoce zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystujemy tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej. Współpracujemy także z zaufanymi dostawcami spełniającymi standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptura naszego smoothie została wzbogacona w witaminy (C, A) i składniki mineralne (magnez, wapń, cynk, selen). Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry). To pyszne smoothie jest źródłem wapnia, który jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów i kości oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. BeRAW Smoothie Jagoda - Truskawka - Banan to płynna przekąska w formie musu owocowego, którą wzbogaciliśmy witaminami (C, A) oraz składnikami mineralnymi (magnez, wapń, cynk, selen).
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
100 % owoców
z witaminą C
Najlepiej spożyć przed/Numer partii: nadrukowane na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
24
ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa, Polska
FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa, Polska
Nakrętkę trzymać poza zasięgiem dziecka. Nie podgrzewać tubki z produktem w kuchence mikrofalowej.
Be Raw!
| Marka | Be Raw |
Podmarka Kids
Czy wiesz, że... Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystne działanie w przypadku spożycia 1 musu. Porcja owoców idealna: na rower, na wycieczkę, do szkoły Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.
www.BeRAW.pl/kids
Masło extra
Cytryny drobne 5-7 szt
Cukinia zielona 2-3 szt.
Pomidory Cherry
Czosnek 1 główka
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Niegazowany woda źródlana
Woda mineralna niegazowana
Szparagi zielone krajowe
Avocado
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Ser Gouda w plastrach
Pieczarki białe - opakowanie
Mleko UHT 3,2%
Pomidory daktylowe
Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Papryka słodka Ramiro 2-5 szt.
Rukola
Limonki 3 - 5 szt.
Kiwi 3-5 szt.
Truskawki
Mięso mielone wołowe
Mięso mielone na kotlety z indyka
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Płatki owsiane górskie
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Mocny Gaz Woda źródlana
Pomidory 3-4 szt. tacka
Szpinak Baby
Lody o smaku cytryny i truskawki 9szt.
Sok 100% Pomarańcza
Napój gazowany
Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone
Bakłażan 1-2 szt.
Śmietanka UHT 30%
Ser Mozzarella (plastry)
Ser Mozzarella (mini kulki)
Passata (przecier pomidorowy)
Ser Mascarpone
Ser Burrata
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Napój gazowany bez cukru
Ser na grilla (typu halloumi)
Ser Salami w plastrach
Ser Gouda w kawałku
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Ogórki kiszone BIO
Chleb Wiejski
Ser Tylżycki w plastrach
Majonez dekoracyjny