
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Produkt nie podlega zwrotowi
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Nie mieć zmartwień, cieszyć się każdą chwilą bez obawy, że zaraz przeminie. Być bardziej tu i teraz. Wielu z nas uważa, że to nieosiągalne. Nie w tych czasach. Ale jest taka roślina, podziwiania głównie za zapach i wygląd. To lawenda Jest jeszcze coś, co zawsze poprawia nastrój. Smaczne jedzenie. Gouda z lawendą, to ser z dodatkiem mieszanki przypraw z wodorostami i lawendą. Bardzo ciekawe połączenie. Dodatki, oprócz walorów smakowych nadają serowi przepięknej fioletowej barwy.
Intrygujący w swoim smaku jak i walorach, powstaje z wysokiej jakości mleka od holenderskich krów. Dojrzewa do 4 tygodnie. A półtwarda konsystencja sprawia, że łatwo się plastruje i kroi na kawałki. Podczas jedzenia towarzyszy nam aromat lawendy oraz ziół. W smaku jest wyrazista i oryginalna. Czas dojrzewania oraz nietypowe połączenie smaków sprawia, że jej charakter staje się głęboki oraz dopracowany do perfekcji.
Przechowywać w warunkach chłodniczych w temperaturze od +1°C do +8°C
Produkt do bezpośredniego spożycia. Na pewno warto spróbować Goudy z lawendą bez dodatków, aby poznać bogactwo tego wyjątkowego połączenia smakowego. A gdy już się w nim zasmakujesz, warto zjeść go w towarzystwie konfitur, delikatnych sosów czy miodu. Jeśli chcesz urozmaicić deskę serów, to Gouda z lawendą na pewno zrobi na niej furorę i zadziała na wiele zmysłów. Będzie się pięknie prezentować na bułkach grahamkach lub razowym pieczywie, najlepiej zrumienionym w opiekaczu. Jeśli do tego na stole znajdzie się białe lub różowe wino, będzie to zapadająca w pamięć uczta, pełna dopełniających się smaków i aromatów.
Nektarynka luz
Cebula czerwona 3-7 szt.
Kukurydza kolba 1szt
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Cykoria
Naturalna woda źródlana niegazowana
Niegazowany Woda źródlana
Grejpfrut czerwony 2-3 szt.
Niegazowany Woda źródlana
Stówki parówki z szynki duopack 2X80
Naturalna woda mineralna niegazowana
Napój owsiany
Mocny Gaz Woda źródlana
Niegazowany Woda źródlana
Napój kokosowo-sojowy
Woda źródlana niegazowana
Kalarepa
Naturalna woda źródlana niegazowana
Lód w kostkach
Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii
Jogurt kremowy z mini kawałkami Maltesers
Słonecznik łuskany
Napój owsiany
Lody mango-marakuja na patyku bez cukru
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Orzechy nerkowca
Parówki Dobre
Zero cukru zero kofeiny
Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy
Produkt sojowy w stylu skyr mango
Mąka do pizzy (typ 00)
Napój migdałowy
Kiełbasa śląska
Napój gazowany
Jogurt kremowy z mieszanką Mars
Produkt sojowy waniliowy
Barista Owsiane
Kluski śląskie
Naturalna woda mineralna niegazowana
Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym
Pierogi ruskie
Kopytka
Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy
Ser kozi z kolendrą i kozieradką
Ser Gouda zielone pesto
Ser Gouda pomidory i oliwki
Ser gouda z dzikim czosnkiem
Ser Gouda z pieprzem
Ser Gouda czerwone pesto
Ser Manchego
Ser topiony kozio/owczy
Ser kozi z winem
Ser Gouda z truflami
Ser Hiszpański