ARIEL MOUNTAIN SPRING Proszek do prania tkanin białych

1.17 kg
Czechy
FriscoNowy, zapakowany
25,85
22,09 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Ariel Mountain Spring proszek do prania z technologią Anti-Residue, która zapobiega powstawaniu osadów, zapewnia doskonałe efekty prania, nawet w chłodniejszych cyklach. Innowacyjna formuła AquaPuder szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się aktywuje i dociera w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania nawet w niższej temperaturze. Proszek do prania Ariel usuwa uporczywe plamy – nawet te, które są powodowane przez substancje przyczyniające się do powstawania przykrych zapachów, takie jak pot. Unikalna technologia zapobiegająca powstawaniu osadów pomaga przeciwdziałać gromadzeniu się pozostałości proszku na tkaninach. 


Obniż temperaturę prania do 30°C, oszczędzając nawet do 60% energii. (zużycie energii przez pralkę, od 60°C do 30°C, cykl standardowy). Co więcej, Ariel Mountain Spring jest dostępny również w formie płynu do prania i kapsułek, w opakowaniach podlegających recyklingowi. 


ARIEL MOUNTAIN SPRING Proszek do prania tkanin białych

Produkt chwilowo niedostępny
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
22,09 / kg
Producent:
P&G DS
Waga:
1.17 kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
ARIEL
EAN:
8006540546826
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe