
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Fantastyczny tajski napój o intensywnym smaku dojrzałych owoców z dodatkiem delikatnej galaretki kokosowej Nata de Coco. Mogu Mogu (z japońskiego, dosłownie „żuj, żuj”) to prawdziwy zdobywca serc konsumentów na całym świecie. W swojej małej, pękatej buteleczce skrywa pyszny, lekki deser o wyjątkowej konsystencji i smaku, któremu nie sposób się oprzeć! Podczas gdy wiele z ogólnodostępnych napojów cechuje się wyczuwalnym, syntetycznym aromatem i niemałą dawką sztucznych dodatków, Mogu Mogu wyróżnia się autentycznym smakiem soczystych, świeżych owoców!
Rozsmakuj się w wielu wariantach smakowych oryginalnego Mogu Mogu. W ofercie znajdziesz m.in. orzeźwiające liczi, tropikalnego ananasa i melona, słoneczną truskawkę, dojrzałe mango oraz czarną porzeczkę z letniego ogrodu.
Zupełnie nowa, innowacyjna formuła napoju-przekąski. Unikatowe doznania smakowe spowodowane wysoką zawartością galaretki kokosowej przesyconej sokiem. Każdy łyk przypomina kęs pysznego owocu. Dedykowany szczególnie osobom aktywnym, ciekawym świata i nie bojącym się nowych wyzwań. Mogu Mogu jest odpowiednie w każdym miejscu i czasie. Zarówno latem, kiedy znakomicie orzeźwia, jak i w chłodne, ponure dni, gdy zapewnia odrobinę egzotyki. Doskonale sprawdza się zarówno na plaży, jak i w mieście; w pracy, jako deser w ciągu dnia czy na imprezie. Jeden z najmodnieszych azjatyckich napojów nareszcie w Polsce!
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed słońcem.
Beagley Copperman
ul.Grzecznorawskiego, 26-600 Radom
woda, sok z liczi, nata de coco (naturalnie dermentowana woda kokosowa), fruktoza, sacharoza, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), mleczan wapnia (regulator kwasowości),
aromat, benzoesan sodu (substancja konserwująca), guma gellan, czerwień allura AC (barwnik)
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed słońcem.
Czosnek 1 główka
Avocado
Włoszczyzna
Cebula 4-8 szt.
Naturalna woda źródlana niegazowana
Jogurt naturalny z probiotykami
Parówki Dobre
Makaron spaghetti
Ser Mozzarella (kulka)
Makaron fusili (świderki)
Ser Mozzarella (plastry)
Kiełbasa koszyczkowa
Pulpa z mango alphonso
Sezamki
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Paluszki zakręcone z solą morską
Warzywa na patelnię polskie
Jogurt naturalny (bez laktozy)
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Napój owsiany
Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)
Ziemniak wczesny
Napój owsiany
Śmietana (12% tł.)
Ser żółty Gouda (plastry)
Płyn do prania tkanin kolorowych
Popcorn solony
Ser Mozzarella (kostka)
Kiełbasa biała z szynki Zero - E
Naturalna woda źródlana niegazowana
Napój kokosowo-sojowy
Mango duże
Czekolada klasyczna mleczna
Ser Feta D.O.P.
Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe
Jogurt karmelowy z Twix
Ser Burrata
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Makaron bavette
Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym
Ptasie Mleczko waniliowe
Niegazowany Woda źródlana
Paluchy z sezamem
Makaron gnocchi
Woda mineralna niegazowana
Ser Gouda (tarty)
Produkt sojowy brzoskwiniowy
Bułka razowa
Pistacje prażone
Tortilla Chipsy kukurydziane o smaku sera
Napój migdałowy
Maślanka naturalna
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Serek homogenizowany brzoskwiniowy
Ciecierzyca
Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO