ADIDAS Pro Invisible Antyperspirant w sprayu dla kobiet

150 ml
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / l
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii Adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWA.


Antyperspirant w sprayu Adidas Pro Invisible powstał z myślą o kobietach, które sport uprawiają sport z zapałem, bez przeszkód i potrzebują maksymalnej skuteczności. Stworzony we współpracy ze sportsmenkami, zapewnia 48-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, a inteligentny system Dry Anti-Marks chroni odzież - włącznie z czarną i białą - przed powstawaniem żółtych i białych plam. Antyperspirant Pro Invisible od Adidas działa antybakteryjnie i zwalcza 99.9% bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrego zapachu, który nasila się podczas uprawiania sportu. Osiągaj najwyższą formę nie martwiąc się o przykry zapach, wilgoć, czy plamy. Kwiatowo-drzewny zapach antyperspirantu Adidas Pro Invisible dla kobiet stanowi doskonałe połączenie kobiecości, profesjonalizmy i orzeźwienia. Otwierają go nuty głowy, wśród których znalazły się akordy jabłek i mięty. Przechodzą one następnie w jaśminową nutę serca. Całości dopełnia kaszmir w nucie bazy, który stanowi doskonałe zwieńczenie zapachu.


ADIDAS Pro Invisible Antyperspirant w sprayu dla kobiet

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0,00 / l
Producent:
COTY
Pojemność:
150 ml
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
ADIDAS
EAN:
3614226369697
Przygotowywanie i przechowywanie
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe