dr.Prakti Professional Tabletki do zmywarki 90 szt.

1 szt
Polska
FriscoNowy, zapakowany
39,99
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Tabletki do zmywarki dr.Prakti – skuteczne, wygodne w użyciu, prosto od producenta taniej, bez fosforanów z myślą o środowisku. 


Skuteczny i wygodny środek do mycia w zmywarce Tabletki do zmywarki dr.Prakti Professional skutecznie usuwają zabrudzenia bez konieczności mycia wstępnego. Łączą funkcje środka myjącego i płynu nabłyszczającego, zapewniając perfekcyjną czystość, połysk i brak zacieków na naczyniach. Dr.Prakti myje skutecznie, nawet gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Wystarczy więc 1 tabletka niezależnie od rodzaju zabrudzeń. Tabletki dr.Prakti zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej, usuwają osad z herbaty i pomagają usunąć najbardziej uciążliwe zbrudzenia.


Produkt stworzony z myślą o środowisku


Wszystkie produkty do zmywarek dr.Prakti są wolne od szkodliwych fosforanów. Nadmiar fosforanów powoduje rozrost glonów w rzekach i jeziorach, ograniczając znacząco możliwości rozwoju innych organizmów. Od początku 2017 roku obowiązuje norma Unii Europejskiej zakazująca w praktyce wykorzystywania fosforanów w środkach do zmywarek. Produkty do zmywarek firmy Clovin zostały od razu stworzone bez tych szkodliwych substancji, wyprzedzając tym samym wprowadzenie norm o rok.


Tabletki bezpieczne dla zmywarek


Tabletki dr.Prakti do zmywania automatycznego chronią zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, wydłużając jej żywotność. Tabletki do zmywarki dr.Prakti Professional – właściwości:


Stworzone w nowoczesnej technologii pozbawionej szkodliwych dla środowiska fosforanów,

usuwają z naczyń wszelkie zabrudzenia,

zapobiegają powstawaniu zacieków,

zapewniają naczyniom połysk,

działają, nawet gdy w zmywarce brak soli i nabłyszczacza,

zawierają składniki chroniące zmywarkę przed osadzaniem się kamienia,

jedna tabletka pełni wszystkie funkcje,

niski koszt jednego zmywania.

Jak używać tabletek do zmywarek dr.Prakti Professional?


Tabletkę wyjmij z folii i umieść w zbiorniku przeznaczonym na tabletki do zmywania. Zbiornik zamknij i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta zmywarki. 1 tabletka do zmywarek dr.Prakti wystarczy, by skutecznie zmyć naczynia niezależnie od rodzaju zabrudzeń. Dodatkowo jeżeli w Twoim regionie woda jest miękka, tabletki dr.Prakti myją skutecznie nawet wtedy, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Natomiast w przypadku wysokiej twardości wody należy zastosować sól i nabłyszczacz z linii dr.Prakti, które ułatwią zmywanie, zwiększą ochronę zmywarki oraz pozostawią naczynia błyszczące bez smug.


Składniki: 5-15% związki wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa


dr.Prakti Professional Tabletki do zmywarki 90 szt.

Produkt chwilowo niedostępny
Parametry
Cena za kg:
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
dr.Prakti
EAN:
5903855500174