
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Ser roladka kozia z ananasem to produkt, który może znaleźć swoje zastosowanie w prawie każdej kuchni. Idealnie sprawdzi się do smarowania pieczywa, ponieważ miękka i wilgotna tekstura ułatwia rozsmarowywanie. Świetnie komponuje się z dodatkami, które są słodkie w smaku, dlatego dobrze łączyć ją z owocami oraz miodem. Można ją wykorzystać do takich dań, jak roladki drobiowe nadziewane serem kozim lub do sałatek w kompozycji z gruszką, burakiem, orzechami i miętą. Dobrze będzie się komponował z również z warzywnymi sałatkami, nadając im owocowej nuty. Jej smak wzmocni dodatek białego wina wytrawnego.
Produkt łączący wyraźną słodycz owocową i unikatowy aromat mleka koziego. Po otwarciu opakowania poczujesz słodki zapach ananasa, który urzeknie Twoje zmysły i zaprosi do powolnego delektowania się nim. W smaku zachwyci Cię swoją łagodnością z wyczuwalnymi słodkimi nutami. Roladka kozia ma miękką konsystencję dzięki której łatwo możesz ją rozsmarować. Do produkcji wykorzystano mleko kóz wysokiej jakości, co przekłada się na smak sera. Doskonale wpisze się w gusta osób poszukujących nieoczywistych połączeń smakowych.
Może stać się elementem zróżnicowanej diety. Jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowej budowy kości. Dodatek ananasa wpływa na walory smakowo- zapachowe produktu.
Opakowanie jest przyjazne dla użytkownika- wygodne i funkcjonalne, wielokrotnego użytku dobrze zabezpiecza produkt, dzięki czemu ser zachowuje swoje walory smakowo- zapachowe. Plastikowa tacka ułatwia krojenie produktu, zachowując przy tym jego pierwotną formę. Nowe opakowanie jest bardziej przyjazne środowisku, plastikowa tacka ułatwia segregacje i recykling opakowań.
Rzodkiewka pęczek
Ogórki gruntowe
Jabłka Ligol 4 szt.
Czosnek 1 główka
Cytryny drobne 5-7 szt
Pieczarki białe - opakowanie
Woda mineralna niegazowana
Niegazowany woda źródlana
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Borówka amerykańska
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Szpinak Baby
Napój gazowany
Napój gazowany
Mięso mielone wołowe
Sok 100% Pomarańcza
Ser Mozzarella (kulka)
Kalarepa
Ser Mozzarella (mini kulki)
Ser Mozzarella (kulka)
Passata (przecier pomidorowy)
Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%)
Ser żółty Gouda (plastry)
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Ser Gouda w kawałku
Mandarynki 7-12 szt
Sok 100% Jabłko
Ser na grilla (typu halloumi)
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Makaron spaghetti
Ser Burrata
Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki
Biszkopty z galaretką pomarańczową
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Ser mozzarella light (kulka)
Ocet spirytusowy (10%)
Mocny Gaz Woda źródlana
Makaron fusili (świderki)
Ser Parmigiano Reggiano (tarty)
Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Ser Mozzarella (kostka)
Parówki z szynki bezglutenowe
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Ser Mascarpone
Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)
Bakłażan 1-2 szt.
Ser Mozzarella (plastry)
Ser Salami w plastrach
Sałata mix - Weekend
Szynka z piersi indyka -plastry
Ser kozi (plastry)
Ser kozi (plastry)
Ser kozi wędzony (plastry)
Ser kozi (kawałek)
Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)
Masło kozie
Ser kozi (plastry) BIO
Ser kozi klinek