
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
AA YOU.mmy Skin to pielęgnacja ciała skoncentrowana na działaniu. Łączy w sobie efektywność i przyjemność stosowania. Kombinacja składników o wysokiej skuteczności, w połączeniu z apetycznym owocowym dodatkiem, kompleksowo zadba o skórę.
Kremowy, ujędrniająco-nawilżający balsam do ciała YOU.mmy Skin z energizującą kofeina, brzoskwinia i masłem Shea szybko poprawi kondycje skóry suchej, pozbawionej elastyczności. Starannie dobrane składniki zadbają o głębokie nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie, zapewniając efekt napiętej, wygładzonej i aksamitnie miękkiej skóry. Puszysta, otulająca formuła łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Orzeźwiający zapach brzoskwini sprawi mnóstwo przyjemności i wprowadzi w pozytywny nastrój!
Nawilżenie.
Odżywienie.
Ujędrnienie.
Wmasuj balsam w skórę i poczekaj do wchłonięcia.
Oceanic S.A. ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
AA
| Marka | AA |
AA YOU.mmy Skin to pielęgnacja ciała skoncentrowana na działaniu. Łączy w sobie efektywność i przyjemność stosowania. Kombinacja składników o wysokiej skuteczności, w połączeniu z apetycznym owocowym dodatkiem, kompleksowo zadba o skórę. Kremowy, ujędrniająco-nawilżający balsam do ciała YOU.mmy Skin z energizującą kofeina, brzoskwinia i masłem Shea szybko poprawi kondycje skóry suchej, pozbawionej elastyczności. Starannie dobrane składniki zadbają o głębokie nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie, zapewniając efekt napiętej, wygładzonej i aksamitnie miękkiej skóry. Puszysta, otulająca formuła łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Orzeźwiający zapach brzoskwini sprawi mnóstwo przyjemności i wprowadzi w pozytywny nastrój!
Marka AA to ekspert hipoalergicznej pielęgnacji skóry i jedna z najstarszych marek na polskim rynku kosmetycznym. Jej historia sięga lat 80., kiedy to powstał słynny „pomarańczowy krem”, czyli pierwszy krem marki AA (od Anty Alergiczny) Cera Wrażliwa do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii – w pomarańczowym opakowaniu. Produkt przyniósł oszałamiający sukces, ruszyła sprzedaż w setkach tysięcy sztuk. Do dziś marka AA wyznacza trendy w tworzeniu bezpiecznych, skutecznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Innowacyjność marki udowodniły przełomowe produkty – oprócz pierwszego kremu do skóry wrażliwej, także pierwsze specjalistyczne preparaty do higieny intymnej, pierwsza pielęgnacja dopasowana do konkretnych grup wiekowych dla kobiet, hipoalergiczna pielęgnacja dla mężczyzn oraz dla dzieci i niemowląt. Od 2017 roku z sukcesem rozwija się hipoalergiczna marka makijażowa AA Wings of Color – to bezpieczne, a jednocześnie atrakcyjne sensorycznie kosmetyki dla konsumentek czujących trendy. Wszystkie kosmetyki marki AA są bezpieczne dla skóry wrażliwej oraz testowane kliniczne wśród alergików. Badania skuteczności wsparte są bogatą dokumentacją badawczą oraz jakościową. Twórcy marki korzystają z wiedzy, której nieustannie dostarczają dynamicznie rozwijające się dziedziny nauki: dermatologia, kosmetologia, biotechnologia i medycyna. Marka AA tworzy społeczność osób skupionych wokół ważnej idei wielowymiarowej wrażliwości – tak potrzebnej w dzisiejszym świecie.
Grupa kapitałowa OCEANIC S.A. powstała w 1982 roku i do dziś cieszy się zaufaniem milionów klientów w Polsce i na świecie. Tworzy innowacyjne i skuteczne produkty kosmetyczne, które powstają w nowoczesnej fabryce w województwie pomorskim. O najwyższej jakości i bezpieczeństwie wytwarzanych produktów świadczą liczne certyfikowane systemy zarządzania jakie posiada firma. Aktualnie w portfolio OCEANIC znajduje się ponad 500 produktów. Poza flagową marką kosmetyków hipoalergicznych AA do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, mężczyzn i dzieci, OCEANIC jest właścicielem marek: • AA Wings of Color – hipoalergiczne kosmetyki do makijażu testowane klinicznie wśród alergików. • Oillan – hipoalergiczne emolienty o unikalnym profilu bezpieczeństwa dla skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. • Long4Lashes – marka bestsellerowego serum stymulującego wzrost rzęs. • More4Care – skuteczne rozwiązania w pielęgnacji skóry, rzęs, brwi i włosów. • L’biotica – holistyczna pielęgnacja twarzy i ciała oparta o starannie wyselekcjonowane komponenty. • Biovax – ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Pomidory Cherry
Czosnek 1 główka
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Pomidory 3-4 szt. tacka
Bakłażan 1-2 szt.
Limonki 3 - 5 szt.
Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Avocado
Cebula szalotka
Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie
Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie
Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej
Kukurydza konserwowa (super słodka)
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Jogurt kremowy z wiśniami
Napój owsiany bez cukru
Sok pomarańczowy 100%
Masło extra
Jogurt kremowy z truskawkami
Oliwa z oliwek Extra Vergine
Brzoskwinie ciasteczkowe 3-7szt.
Mocny Gaz Woda źródlana
Sok jabłkowy 100%
Łosoś wędzony klasyczny plasterkowany
Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru
Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)
Czosnek granulowany
Cieciorka konserwowa
Napój sojowy bez cukru
Napój gazowany
Płatki owsiane górskie
Musztarda sarepska (ostra)
Jogurt kremowy z płatkami w czekoladzie
Baton daktylowy nerkowce & kokos
Kefir truskawka
Jogurt kremowy z jagodami
Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)
Kulki kakao nuta pomarańczowe
Pulpa z mango alphonso
Komosa ryżowa (Quinoa biała)
Sok pomidorowy 100%
Baton daktylowy chrupiący orzech
Jogurt kremowy z marakują
Mąka pszenna do pizzy (typ 00)
Maślanka naturalna
Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Sok czerwony grejpfrut
Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt.
Paluszki z solą
Ciabatta żytnia