Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Kiełbaski klasyczne
DOLINA DOBRA Kiełbasa podwawelska
Kiełbasa podwawelska DOLINA DOBRA 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

DOLINA DOBRA Kiełbasa podwawelska

400 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena15,99 zł
39,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

dobry skład - bez dodatku substancji konserwujących, glutaminianu i fosforanów

100 % polskiego mięsa

własne uprawy pasze i produkty

chów w zgodzie z dobrymi praktykami

rolnictwo przyjazne klimatowi

z natury smaczne


DOLINA DOBRA Kiełbasa podwawelska


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.10.2026
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1085.00 kJ
12.9%
Wartość energetyczna (kcal)
261.00 kcal
13.1%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.00 g
40.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
18.00 g
36.0%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226817844
Cena za kg:
39,98 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226817844

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C Po otwarciu przechowywać w temperaturze od 0 °C do +8 °C i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, Poland


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Goodvalley sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, Poland


Informacje producenta

Marka

Dolina Dobra


Marka standaryzowana

MarkaDolina Dobra

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkty z kategorii Kiełbaski klasyczne

4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 28 opinii

18% taniej

DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
49,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 62 opinii
JBB BAŁDYGA Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Mini kiełbaski drobiowe z filetem bez osłonki

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
JBB BAŁDYGA KIEŁBASA Z SZYNKI BEZ OSŁONKI 330 G 330 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASA Z SZYNKI BEZ OSŁONKI 330 G

330 g
27,24 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 95 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbaski mini bez osłonki 180 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbaski mini bez osłonki

180 g
38,83 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
Nowość
JBB BAŁDYGA KIEŁBASKI SKOLIMKI Z SZYNKI 220 G 220 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASKI SKOLIMKI Z SZYNKI 220 G

220 g
27,23 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.0
z 1 opinii
Nowość
JBB BAŁDYGA KIEŁBASA BEZ OSŁONKI 330 G 330 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASA BEZ OSŁONKI 330 G

330 g
27,24 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
JBB BAŁDYGA KIEŁBASA SKOLIM IDEALNA 350 G 350 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASA SKOLIM IDEALNA 350 G

350 g
27,11 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
Nowość
JBB BAŁDYGA KIEŁBASA CIĘTA BEZ OSŁONKI 330 G 330 g

JBB BAŁDYGA

KIEŁBASA CIĘTA BEZ OSŁONKI 330 G

330 g
27,24 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 217 opinii
WASĄG Kiełbaski roztoczańskie BIO 115 g

WASĄG

Kiełbaski roztoczańskie BIO

115 g
106,87 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 5 opinii
TARCZYŃSKI Kiełbaski Bez Osłonki Wieprzowe 200 g w Kartonie 10 Sztuk 200 g

TARCZYŃSKI

Kiełbaski Bez Osłonki Wieprzowe 200 g w Kartonie 10 Sztuk

200 g
35,95 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 173 opinii
OLEWNIK Kiełbaski krakowskie z szynki 200 g

OLEWNIK

Kiełbaski krakowskie z szynki

200 g
47,95 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
51,63 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
Nowość
DOLINA DOBRA Kiełbasa podwawelska 400 g

DOLINA DOBRA

Kiełbasa podwawelska

400 g
39,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 11 opinii
INDYKPOL Kiełbaski szlachetne 700 g

INDYKPOL

Kiełbaski szlachetne

~700 g
42,84 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 2027 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 1784 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
46,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 539 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 422 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 28 opinii

18% taniej

DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
49,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 166 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store