
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Sok jabłkowo-gruszkowy Słoneczna Tłocznia to w 100% naturalny, mętny sok z jabłek i gruszek. Jego proces produkcyjny oparty jest na tłoczeniu na zimno z wysokiej jakości świeżych owoców. Dzięki temu sok nie zawiera żadnych konserwantów, barwników czy sztucznych konserwantów.
Sok jabłkowo-gruszkowy nie posiada w swoim składzie również cukru. Za jego słodki smak odpowiedzialne są tylko owoce. Produkt poddawany jest procesowi pasteryzacji, dlatego też zachowuje świeżość nawet do 14 dni od momentu otwarcia.
Sok Słoneczna Tłocznia – zdrowy sok w każdym domu:
Teraz Polska
prawdziwe 100% soku
nigdy z koncentratu
naturalnie mętny
świeżość do 14 dni po otwarciu
Smak i barwa soku zależy od wybarwienia oraz odmiany owoców. Nieklarowany, osad na dnie opakowania jest zjawiskiem naturalnym. Wciśnij i wyciągnij kranik Wstrząśnij przed użyciem
Data minimalnej trwałości po wytłoczeniu - 12 miesięcy Po otwarciu najlepiej spożyć w terminie 14 dni. Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu, w temperaturze do 20°C. Świeżość do 14 dni po otwarciu zachowuje dzięki pakowaniu w worek Bag-in-box. Specjalny zawór pozwala na wielokrotne dozowanie soku, bez dostępu powietrza do wewnątrz, zabezpieczając go przed zepsuciem. W trakcie użytkowania nie dopuścić, aby powietrze dostało się do wnętrza opakowania (kranik powinien być zawsze zalany sokiem). Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu, w temperaturze 2-20°C.
Min. temp. °C 2
Maks. temp. °C 20
ul. Krakowska 280 32-080 Zabierzów
Słoneczna Tłocznia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. ul. Krakowska 280 32-080 Zabierzów
Słoneczna Tłocznia
| Marka | Słoneczna Tłocznia |
1. Mycie owoców 2. Sortowanie ręczne 3. Rozdrabnianie 4. Tłoczenie miazgi 5. Filtracja soku 6. Pasteryzacja 7. Rozlew aseptyczny 8. Magazynowanie
Ogórki gruntowe
Nektarynka luz
Brokuł
Woda mineralna niegazowana
Papryka czerwona 1 szt.
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Mięso mielone z szynki wieprzowej
Cebula czerwona 3-7 szt.
Truskawki
Brzoskwinie luz
Winogrona jasne
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Mleko Łagodne 2% UHT bez laktozy
Sok 100% Pomarańcza
Limonki 3 - 5 szt.
Kalarepa
Naturalna woda źródlana niegazowana
Boczek surowy wędzony - plastry
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny
Woda mineralna delikatnie gazowana
Woda mineralna gazowana
Szynka od szwagra
Kukurydza kolba 1szt
Seler naciowy
Napój owsiany
Niegazowany Woda źródlana
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Szynka z piersi indyka -plastry
Podudzie klasa A świeże
Klasyczne
Sok 100% Jabłko
Grejpfrut czerwony 2-3 szt.
Makaron spaghetti
Wafle torcikowe mini orzechowe
Majonez lekki
Szynka krucha
Ogórki konserwowe
Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)
Kabanosy wieprzowe bezglutenowe
Makaron świdry (fusili)
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Makaron świderki (eliche)
Mieszanka chińska mrożona