Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

FROSCH Tabletki do zmywarek 30 szt 1 szt

Sodowe tabletki do zmywarek

Data ważności: 12-08-2022
Tabletki do zmywarek - Frosch. Czyste i lśniące naczynia w każdej kuchni.
FriscoNowy, zapakowany
28,29
za 1 sztukę
EAN: 4009175939005
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Jedyny w Polsce produkt posiadający znak Kwiatu Europejskiego.
Idealny do mycia we wszystkich typach zmywarek.
Skutecznie rozpuszcza trudne zabrudzenia.
Naturalna formuła na bazie sody.
Brylantowy blask naczyń i szkła.

Składniki

Pokaż

Składniki

5-15% związki wybielające na bazie tlenu

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne

polikarboksylany

enzymy (amylase, protease)

kompozycje zapachowe

Pozostałe składniki: soda

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w oryginalnym opakowaniu. Po użyciu zamknij opakowanie. Data ważności: 4 lata od daty produkcji na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Uwagi: - Nie czyścić w zmywarce: drewnianych rzeczy, naczyń dekorowanych złotem lub srebrem, aluminium, kryształu lub ręcznie zdobionej porcelany. - Frosch Tabletki do zmywarek na bazie sody są przeznaczone do użycia tylko w zmywarkach. - Nie chroni szkła przed mechanicznymi uszkodzeniami. - Rekomendujemy ich stosowanie we wszystkich typach zmywarek. Zastosowanie - Dozowanie: 1 tabletka = 1 zmywanie. - Nie usuwać folii. Tabletka powleczona jest folią rozpuszczalną w wodzie. - Umieść tabletkę w odpowiedniej komorze w zmywarce. Jeżeli tabletka nie mieści się w komorze skontaktować się z producentem zmywarki. Rada: Ten detergent, opatrzony oznakowaniem ekologicznym, działa skutecznie przy niskich temperaturach zmywania (<=55°C). Na programatorze zmywarki wybieraj cykle zmywania w niskich temperaturach, zmywaj przy jej pełnym załadowaniu i nie przekraczaj zalecanego dozowania detergentu. W ten sposób przyczynisz się do ograniczenia zużycia zarówno energii, jak i wody oraz do zmniejszenia zanieczyszczenia wód. - Dodatkowa sól jest wymagana wyłącznie dla wody o stopniu twardości powyżej 14° dH. - Aby uzyskać więcej informacji na temat twardości wody należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem wody.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

600

Jednostka

g

Waga brutto: 648

Wymiar liczbowy: 600

Jednostka (specyficzna): Gramów

Liczba użyć

30

Użycie

30 tabletek w samorozpuszczalnej folii

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Do specjalnych pojemników na odpady wrzucaj wyłącznie puste opakowania.

Rozporządzenie CLP

wykrzyknik: Uwaga

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Właściwości - Pozostawia lśniąco czyste naczynia. - Receptura na bazie sody skutecznie usuwa tłuszcz i uporczywe zabrudzenia. - Formuła Wszystko w jednym All-in-One: Płukanie: brylantowy blask naczyń i szkła bez wodnych zacieków. Rola soli: unikanie osadzania kamienia. Ochrona szkła: przeciwdziała zaciemnieniu i nadaje połysk. Blask stali nierdzewnej: błysk stali nierdzewnej bez polerowania. Rozpuszczanie zaschniętych skorup: rozpuszcza nawet trudne do usunięcia zabrudzenia, jak np. mięso mielone, płatki owsiane, musztardę, jajka i mleko. Zużycie małej ilości energii: brylantowy błysk naczyń już w 45°C. - Zamykany karton w 80% wykonywany z papieru pochodzącego z recyklingu. Nadaje się do recyklingu w 100%.

Cechy

Eco - Formuła, 0% fosforanów, fosfonianów, benzotriazole

naturalna soda skutecznie usuwa tłuszcz i brud

wszystko w jednym

siła płynąca z natury

Marka

Frosch

Marka: Frosch

Produkt

Nazwa funkcjonalnatabletki do zmywarek
WariantSodowe

O marce

Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła "Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury, zminimalizowany udział delikatnych środków konserwujących i starannie dobrane substancje zapachowe lub całkowita rezygnacja z nich. 4. Brak szkodliwych substancji chemicznych, jak fosforany, borany, formaldehyd, NTA, EDTA, związki chlorowcoorganiczne, PCW. 5. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. 6. Nie testowane na zwierzętach. 7. Trwała energooszczędna produkcja w miejscach wytwarzania, których zarządzanie ekologią posiada certyfikaty EMAS, ISO 14.001 i A.I.S.E. 8. Własna instalacja uzdatniania wody w firmie, umożliwiająca odprowadzanie do kanalizacji wyłącznie oczyszczonych ścieków produkcyjnych. 9. Ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji przyjaznych dla środowiska środków czystości.

Pochodzenie

Wyprodukowano w EU.

Dodatkowe informacje

zrównoważony-rozwój.pl

Logotypy stron trzecich

Ekoetykieta

Logotypy stron trzecich - pozstały tekst

Ekoetykieta - www.ecolabel.eu, DK/015/004

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa Tel. 22 241 19 72 www.wmdp.pl www.frosch.pl

Telefon/Fax kontaktowy

222411972

Adres internetowy

www.wmdp.pl

www.frosch.pl

Adres dystrybutora

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa

Tagi:

FROSCH