Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Parówki
Wieprzowe
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe
Parówki wieprzowe Berlinki - doskonałe na ciepło i zimno - Morliny
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 1390 opinii

MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe

250 g
MORLINY

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbasa wieprzowo - kurczęca homogenizowana, peklowana, delikatnie wędzona, parzona; przeciętna masa
batonu: 50 g


MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
935.00 kJ
11.1%
Wartość energetyczna (kcal)
255.00 kcal
12.8%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.70 g
33.5%
Węglowodany (g)
2.80 g
1.1%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
2.50 g
41.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
1390 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
10%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Super ❤️
14.07.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre jak zawsze
11.07.2025
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
może nie są z szynki ale są smaczniejsze
17.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
15.06.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre parówki
08.04.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
w pelni wlasciwie dostarczony
04.03.2025
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak
24.02.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze💞 Polecam💯
24.02.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, świeże
22.01.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo smaczne
17.01.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
27.12.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
W terminie waznosci
26.12.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, z długim terminem przydatności
11.12.2024
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
według mnie są to najlepsze parówki ,lepsze od tych które są z szynki ,bo te są bardzo zbite a nie miękkie jak berlinki i berlinki są lepiej przyprawione
10.12.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre parówki
05.11.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Z niewiadomych powodów berlinki od frisco prawie zawsze są mnie świeże niż choćby kupione w lokalnej żabce. Wygląda jakby nie były odpowiednio przechowywane gdzieś w łańcuchu dostawy
28.10.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Berlinki są zawsze dobre dla mojego męża
21.10.2024
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Niektóre szybko zzieleniały, jeszcze przed terminem spożycia.
10.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5900567001746
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
250 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900567001746

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: od -5 °C do +6 °C.

Produkty z kategorii Wieprzowe

4.9
z 2028 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 117 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki

140 g
37,07 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 28 opinii
JBB BAŁDYGA Parówki z szynki Zero - E 190 g

JBB BAŁDYGA

Parówki z szynki Zero - E

190 g
42,05 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 727 opinii
TARCZYŃSKI Parówki z szynki bezglutenowe 220 g

TARCZYŃSKI

Parówki z szynki bezglutenowe

220 g
32,68 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
30,62 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 600 opinii
TARCZYŃSKI Naturalnie Parówki 100% z szynki bezglutenowe 200 g

TARCZYŃSKI Naturalnie

Parówki 100% z szynki bezglutenowe

200 g
39,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 651 opinii
KRAKUS. Parówki z szynki 200 g

KRAKUS.

Parówki z szynki

200 g
36,95 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 130 opinii
SOKOLIKI Paróweczki z szynki mini 140 g

SOKOLIKI

Paróweczki z szynki mini

140 g
54,21 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 640 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobre 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobre

200 g
31,45 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 101 opinii
FARMY ROZTOCZA Parówki farmerki BIO 250 g

FARMY ROZTOCZA

Parówki farmerki BIO

250 g
68,76 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 602 opinii
GZELLA Serdelka z Borów 220 g

GZELLA

Serdelka z Borów

220 g
47,23 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 127 opinii
OLEWNIK Parówkowa wiedeńska (240g-360g) 300 g

OLEWNIK

Parówkowa wiedeńska (240g-360g)

~300 g
30,30 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
ŁUKÓW Parówki ekstra wieprzowo-wołowe 250 g

ŁUKÓW

Parówki ekstra wieprzowo-wołowe

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 77 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Serdelowa z szynki 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Serdelowa z szynki

~300 g
34,97 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
WASĄG Parówki wieprzowe BIO 5szt. 320 g

WASĄG

Parówki wieprzowe BIO 5szt.

320 g
93,72 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

Produkty marki MORLINY

4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 430 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 418 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
30,62 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
55,79 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 570 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 234 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 47 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
36,26 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 118 opinii
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
41,97 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.8
z 64 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
41,40 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
36,40 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
51,63 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store