
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Nawilżający balsam po goleniu Nivea Men to przeznaczony specjalnie dla mężczyzn intensywnie i długotrwale nawilżający kosmetyk po goleniu, który skutecznie regeneruje podrażnioną twarz. Dzięki lekkiej konsystencji nie pozostawia na twarzy tłustych śladów.
Balsam po goleniu Nivea Men posiada delikatną i łatwo wchłaniającą się formułę. W jego skład wchodzą starannie wybrane składniki nawilżające, witamina E oraz prowitamina B5.
Balsam po goleniu Nivea Men – dla wszystkich dbających o siebie mężczyzn:
Natychmiastowo zmiękcza i regeneruje skórę po goleniu Redukuje zaczerwienienia i uczucie napiętej skóry Nawilża skórę twarzy i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze Formuła z aloesem i Prowitaminą B5 Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie
Po goleniu nałóż obficie na twarz Wmasuj produkt delikatnie w skórę
Product ID: 81300
18
Beiersdorf Hamburg, Germany NIVEA Polska Sp. z o.o. ul. Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań, Polska www.nivea.pl infolinia konsumencka: 801 888 888
Unikaj kontaktu z oczami
NIVEA
| Marka | Nivea |
Nawilżający balsam po goleniu NIVEA MEN Protect & Care to łagodna, nietłusta formuła z aloesem i prowitaminą B5, stworzona z myślą o pielęgnacji męskiej skóry po goleniu. Natychmiastowo zmiękcza skórę i łagodzi dotkliwe uczucie napięcia, zapewniając jej nawilżenie. Balsam po goleniu NIVEA MEN redukuje zaczerwienienia i wspomaga regenerację podrażnionej skóry - specjalnie opracowana formuła wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry twarzy oraz przeciwdziała podrażnieniom. Lekka konsystencja błyskawicznie się wchłania i natychmiastowo i długotrwale nawilża skórę, przywracając uczucie komfortu po goleniu. Postaw na wygodę i nawilżenie dzięki NIVEA MEN Protect & Care! Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Papryka czerwona 2-4 szt.
Woda mineralna niegazowana
Pieczarki białe - opakowanie
Truskawki
Napój gazowany
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Borówka amerykańska opakowanie
Szparagi zielone krajowe
Pomidory 3-4 szt. tacka
Sałata masłowa
Mleko UHT 3,2%
Napój gazowany
Morele
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Płatki owsiane górskie
Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki
Rukola
Passata (przecier pomidorowy)
Chleb tostowy pszenny
Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim
Borówka amerykańska - shaker
Jogurt naturalny
Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach
Serek twarogowy śmietankowy
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Koncentrat pomidorowy 30%
Serek homogenizowany z laską wanilii
Ser kozi (plastry)
Ketchup łagodny
Niegazowany Woda źródlana
Napój owsiany
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Winogrona różowe/ciemne
Woda mineralna gazowana
Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)
Woda mineralna delikatnie gazowana
Ryż biały (4x100g)
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Mus jabłkowo-malinowy
Makaron spaghetti
Majonez lekki
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Ogórki konserwowe
Ćwiartka z kurczaka 500-800g
Żel pod prysznic Hawaii Flower&Oil
Żel pod prysznic Lemon&Oil
Antyperspirant w sprayu Tropical Sunrise
Żel pod prysznic Water Lily&Oil
Krem intensywnie nawilżający
Antyperspirant w sprayu Black Pearl
Antyperspirant w spray'u Orchard Breeze
Krem do rąk intensywnie nawilżający
Uniwersalny krem intensywnie nawilżający
Ochronny krem do rąk
Derma Control Defend Żel pod prysznic
Krem
Żel pod prysznic Sport
Silver Protect Antyperspirant w sprayu
Antyperspirant w sprayu
Antyperspirant w sprayu