Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
AIR WICK Freshmatic Life Scents Pachnące patyczki - pierwszy dzień wiosny
AIR WICK Freshmatic patyczki zapach wiosny 30ml. Szybko i łatwo nada mieszkaniu subtelną atmosferę.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

AIR WICK Freshmatic Life Scents Pachnące patyczki - pierwszy dzień wiosny

30 ml
AIR WICK

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

** Pachnące patyczki Air Wick Freshmatic** to szybki i niezwykle prosty sposób na wprowadzenie przyjemnej atmosfery do Twojego mieszkania. Subtelny, wiosenny zapach rozniesie się po pomieszczeniach i zostanie tam na długi czas. To odświeżacz w formie patyczków.

Pachnące patyczki Air Wick łączą w sobie funkcje odświeżacza oraz dekoracji. Cudnie wygląda na każdej półce, niezaleznie od pomieszczenia w jakim sie znajdzie. Piękny zapach i elegancja w jednym.

Pachnące patyczki Air Wick - dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

  • Mają piękny, wiosenny zapach
  • Bardzo wydajne
  • Przyjemny aromat w całym mieszkaniu
  • Dekoracyjny wygląd

Cechy

o zapachu skoszonej trawy, kwiatów jabłoni, żonkili

wielowarstwowy zapach


AIR WICK Freshmatic Life Scents Pachnące patyczki - pierwszy dzień wiosny


Produkt wycofany

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
30 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
AIR WICK
EAN:
5900627062625
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
30 ml
Marka:
AIR WICK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5900627062625

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Przed użyciem przeczytaj uważnie informacje dotyczące bezpieczeństwa. 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę znajdującą się u szczytu szklanego flakonika. 2. Mając założone rękawice ochronne, wypchnij palcem białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki. 3. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadę butelki. 4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika, upewniając się, że rozkładają się jak łodygi. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze. 5. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni. Nie umieszczać na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. W przypadku rozlania wytrzeć powierzchnię. Prosimy o zachowanie instrukcji obsługi.


Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


Pozostałe informacje

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.


Adres producenta

W przypadku pytań skontaktuj się z nami: Reckitt Benckiser (Poland) S.A., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel: 22 7659500 infolinia: 22 5419115, 801115111 (od 9 do 17) www.airwick.pl


Adres dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Air Wick Pachnące Patyczki Pierwszy Dzień Wiosny. Uwaga. Zawiera Linalool. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera Tetrahydrolinalool, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexene Carboxaldehyde, Benzeneacetonitrile, butylidene, Geraniol, Eucalyptol, Nerol, Citral i Rose Ketone-4. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Środki ostrożności: Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu. Należy zachować opakowanie, aby w razie konieczności móc ponownie przeczytać jego treść. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. UWAGA: Produkt zawiera części stwarzające ryzyko udławienia. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.


Informacje producenta

Marka

Air Wick


Marka standaryzowana

MarkaAir Wick

Podmarka

Podmarka Essential Oils


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Air Wick Pachnące Patyczki dekoracyjne o zapachu Pierwszy Dzień Wiosny 30ml Zalety produktu: • zapach wiosennej świeżości • naturalne, rattanowe patyczki w ozdobnym flakonie • neutralizacja brzydkich zapachów • powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni • elegancki, ozdobny flakonik z kuleczkami • idealne nawet do dużych pomieszczeń Odkryj patyczki zpachowe Air Wick. Pozostaw tylko piękny aromat w swoim domu i zainspiruj się naturalnym świeżym zapachem. Naturalne patyczki rattanowe Air Wick uwalniają zapach nawet przez 4 tygodnie. Elegancki, szklany flakon wypełniony ozdobnymi kuleczkami będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Sposób użycia: Duże pomieszczenia – zapach intensywny: 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę z góry szklanego flakonika. Wypchnij białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki. 2. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadkę butelki. 3. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika z olejkiem i upewnij się, że równomiernie się rozkładają. 4. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze. Małe pomieszczenia – zapach mniej intensywny 1. Za pomocą ratanowego patyczka przebij białą membranę (krążek zabezpieczający) znajdujący się w zakrętce flakonika. 2. Włóż patyczek do środka flakonika z olejkiem. 3. Powtórz czynność, wkładając pożądaną liczbę patyczków. 4. Intensywność zapachu zależy od liczby patyczków włożonych do flakonika z olejkiem.


Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu


Pochodzenie

Wyprodukowano na Węgrzech.

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 3823 opinii

26% taniej

FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

~600 g
6,48 zł/kg
Cena promocyjna2,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2372 opinii

29% taniej

WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

WYBIEGANE KURY

Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

1 szt
Cena promocyjna9,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2486 opinii

35% taniej

FRISCO FRESH Brokuł 500 g

FRISCO FRESH

Brokuł

500 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna3,89 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2022 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 571 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 1260 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 459 opinii
MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

MUTTI

Pomidory drobno krojone (bez skórki)

400 g
12,47 zł/kg
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 407 opinii
COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA ZERO

Napój gazowany

1.5 l
4,33 zł/l
4,56 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 573 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 1782 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 374 opinii
MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

MUTTI

Passata (przecier pomidorowy)

700 g
11,41 zł/kg
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
4.9
z 2010 opinii

39% taniej

INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

INDYKPOL

Mięso mielone na kotlety z indyka

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 233 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

1 l
4,39 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 422 opinii
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

COCA-COLA

Napój gazowany

1.5 l
4,79 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 449 opinii
ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

ŁACIATA

Śmietanka UHT 30%

250 ml
18,76 zł/l
Cena promocyjna4,69 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 353 opinii
MOLA WHITE Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek 1 szt

MOLA WHITE

Bawełniana biel papier toaletowy biały, 8 rolek

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
5.0
z 315 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 347 opinii
ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

ALMETTE

Serek twarogowy śmietankowy

150 g
39,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 578 opinii
INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

INDYKPOL Samo dobro

Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

400 g
33,73 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 764 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 308 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory krojone bez skórki

400 g
11,22 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.6
z 361 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 267 opinii

16% taniej

BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

BONDUELLE

Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

340 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,09 zł
6,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 150 opinii
PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Kids

Paluszki serowe

80 g
61,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 671 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.9
z 254 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

OSM ŁOWICZ

Ser Mascarpone

250 g
25,96 zł/kg
Cena promocyjna6,49 zł
7,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 177 opinii

16% taniej

CIOFFI Ser Burrata 100 g

CIOFFI

Ser Burrata

100 g
69,90 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 231 opinii
JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Magnum

Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

1 szt
Cena promocyjna6,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2031
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 168 opinii
PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

PEPSI-COLA ZERO CUKRU

Napój gazowany bez cukru

1.5 l
4,19 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 944 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

FRISCO FRESH

Seler naciowy

300 g
15,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
5,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 139 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 439 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 965 opinii
FRISCO FRESH Kalarepa 200 g

FRISCO FRESH

Kalarepa

200 g
13,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,79 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 565 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 233 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.9
z 285 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

135 g
27,33 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.7
z 356 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 410 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 169 opinii
APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028

Produkty marki AIR WICK

5.0
z 12 opinii
AIR WICK Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml 237 ml

AIR WICK

Środek neutralizujący zapachy w sprayu Tropikalny Eukaliptus&Frezja 237ml

237 ml
71,69 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeżość Letniego Poranka 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 18 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Białe Kwiaty 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Cena24,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028
AIR WICK Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Świeże Pranie&Biała Orchidea 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2030
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Lilia&Zmysłowa Satyna 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2030
5.0
z 2 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
AIR WICK Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Biała Peonia&Kwitnący Jaśmin 19ml

19 ml
1052,11 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Bryza Oceanu&Sól Morska 19ml 19 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Bryza Oceanu&Sól Morska 19ml

19 ml
1115,26 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.0
z 1 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 228ml 228 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Wiśni&Soczyste Maliny 228ml

228 ml
131,54 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
AIR WICK Patyczki Zapachowe Kwiat Wiśni&Maliny 42ml 42 ml

AIR WICK

Patyczki Zapachowe Kwiat Wiśni&Maliny 42ml

42 ml
592,62 zł/l
Cena24,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
5.0
z 7 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Księżycowa Lilia 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 16 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Magnolia&Kwiat Wiśni 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 6 opinii
AIR WICK Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml 250 ml

AIR WICK

Wklad do odświeżacza Kwiat Pomarańczy 250ml

250 ml
97,16 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store