
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Czy produkt 3 w 1 Żel myjący + Peeling + Maseczka jest stworzony dla mnie?
Tak, jeśli masz tłustą lub mieszaną cerę z tendencją do niedoskonałości i zaskórników.
Czym się wyróżnia?
Używa się go zarówno jako kremu myjącego, jak i peelingu oraz maseczki.
1. Żel myjący: wzbogacony w cynk o właściwościach regulujących wydzielanie sebum oraz w ekstrakt z Smithsonite* oczyszcza i eliminuje zanieczyszczenia.
2. Peeling: zawiera pumeks, naturalny czynnik złuszczający, aby usuwać martwe komórki i odblokować pory.
3. Maseczka: wzbogacona w białą glinkę posiadającą właściwości łagodzące i absorbujące, aby zmniejszyć błyszczenie się skóry.
Potrójna moc minerałów w walce z niedoskonałościami.
Zauważalne rezultaty***: 3 efekty, jeden produkt
Żel myjący: eliminuje nadmiar sebum według 89% osób
Peeling: odblokowuje pory według 88% osób
Maseczka: ujednolica cerę według 91% osób
oczyszcza
odblokowuje pory
matuje
potrójna moc minerałów i kwas salicylowy
cera tłusta ze skłonnością do niedoskonałości
udowodniona skuteczność w 7 dni**
** Samoocena w grupie 55 kobiet
Jak go stosować? 1. Żel myjący: aplikuj na zwilżoną skórę twarzy, delikatnie masując, a następnie spłucz wodą. Stosuj codziennie. Unikaj kontaktu z oczami. 2. Peeling: używaj na zwilżoną skórę twarzy, rozprowadź okrężnymi ruchami masującymi na czole, nosie i brodzie, a następnie spłucz wodą. Stosuj codziennie. Unikaj kontaktu z oczami. 3. Maseczka: nałóż ją na skórę twarzy i pozostaw do wyschnięcia na 3 minuty. Spłucz obficie wodą. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. Omijaj skórę wokół oczu. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przepłucz je wodą. W przypadku podrażnienia zaprzestań stosowania.
ul. Daniszewska 4 03-230 Warszawa
GARNIER 16, place Vendôme 75001 Paris L'Oréal Polska Sp. z o.o. ul. Daniszewska 4 03-230 Warszawa
Garnier
| Marka | Garnier |
Podmarka Czysta Skóra
Czy produkt 3 w 1 Żel myjący + Peeling + Maseczka jest stworzony dla mnie? Tak, jeśli masz tłustą lub mieszaną cerę z tendencją do niedoskonałości i zaskórników. Czym się wyróżnia? Używa się go zarówno jako kremu myjącego, jak i peelingu oraz maseczki. 1. Żel myjący: wzbogacony w cynk o właściwościach regulujących wydzielanie sebum oraz w ekstrakt z Smithsonite* oczyszcza i eliminuje zanieczyszczenia. 2. Peeling: zawiera pumeks, naturalny czynnik złuszczający, aby usuwać martwe komórki i odblokować pory. 3. Maseczka: wzbogacona w białą glinkę posiadającą właściwości łagodzące i absorbujące, aby zmniejszyć błyszczenie się skóry. Potrójna moc minerałów w walce z niedoskonałościami. Zauważalne rezultaty***: 3 efekty, jeden produkt Żel myjący: eliminuje nadmiar sebum według 89% osób Peeling: odblokowuje pory według 88% osób Maseczka: ujednolica cerę według 91% osób Testowany dermatologicznie * Ekstrakt z Smithsonite - pochodna cynku. *** Test konsumencki, 57 kobiet, 4 tygodnie, % satysfakcji.
Gama Czysta Skóra została specjalnie stworzona, aby pomagać zwalczać niedoskonałości i redukować nadmiar sebum.
Marchew luz
Cytryny drobne 5-7 szt
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Por
Papryka zielona 1-2 szt.
Bakłażan 1-2 szt.
Imbir świeży kłącze 1 szt.
Marakuja ciemna
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Koncentrat pomidorowy 30%
Winogrona różowe/ciemne
Cebula młoda obrana 2-4 szt.
Ser mieszany z mleka koziego i owczego (w plastrach)
Ser Jagna (plastry)
Ser Boryna (plastry)
Woda mineralna niegazowana
Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt.
Ser Antek (plastry)
Makaron Farfalle (kokardki)
Burak podłużny czerwony 4-6szt.
Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Musztarda miodowa (łagodna)
Naturalna woda mineralna niegazowana
Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)
Musztarda sarepska (ostra)
Passata (przecier pomidorowy)
Napój gazowany zero cukru i kofeiny
Cząstki ziemniaczane ze skórką bezglutenowe
Ser twardy dojrzewający (plastry)
Legendarna kaszanka gryczana
Napój sojowy bez cukru
Passata - przecier pomidorowy
Ser piórko
Lody mango-marakuja na patyku bez cukru
Czosnek biały 1 główka Polski
Papier ryżowy okrągły
Twaróg tłusty
Lody Cafe Latte
Ser twardy dojrzewający (kostka)
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Woda mineralna niegazowana
Polędwica sopocka
Mieszanka bakaliowa żurawina nerkowiec migdał
Talarki ziemniaczane bezglutenowe
Hydra Fresh Szampon oczyszczający
Przeciwłupieżowy zampon wzmacniający 2w1
Fresh Szampon wzmacniający do włosów normalnych
Szampon
Płyn Micelarny 3w1