Szanowni Państwo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zakupami w naszym sklepie, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Pracujemy intensywnie nad poprawą sytuacji.

ISOLA BIO Napój ryżowy z wapniem BIO 250 ml
Dodaj do ulubionych

ISOLA BIO Napój ryżowy z wapniem BIO

Napój ryżowy z wapniem Bio

250 ml
FriscoNowy, zapakowany
Chwilowo niedostępny
4,49
za 1 szt. / 250 ml
17,96 / l
EAN: 8023678425106
Zamienniki
Sprzedawca:Frisco S.A.
Cena za l:17,96
Pojemność:250 ml
Marka:ISOLA BIO
EAN:8023678425106
Isola Bio posiada ogromny areał ziemi we Włoszech, gdzie uprawia zboża i soję z których następnie produkuje napoje. To daje gwarancję najwyższej jakości składników. Dodatkowo, cały proces produkcji jest zrównoważony: energia używana do produkcji jest w części odzyskiwana i używana ponownie, reszta pochodzi z odnawialnych źródeł, w tym własnych paneli słonecznych. Woda używana przy produkcji w 91% trafia do gotowych produktów oraz wraca do gleby poprzez system nawadniania pól; jedynie niecałe 9% trafia do kanalizacji. Odpadki roślinne powstałe przy produkcji napoju roślinnego 
trafiają do okolicznych farm jako wartościowy pokarm dla zwierząt. Produkty Isola Bio są w 100% ekologiczne, oraz posiadają certyfikat koszerności. 

Napój ryżowy bezglutenowy z wapniem Bio Isola to delikatny, kremowy napój na bazie ryżu.
Bezglutenowy, bez laktozy, o niskiej zawartości soli, doskonały do śniadania i w przepisach jako zamiennik klasycznego mleka. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.