Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Wypieki i desery

Wypieki i desery

Wróć do Spiżarnia

Proszek do pieczeniaCukier waniliowy i inneDrożdżeSoda oczyszczonaKwasek cytrynowyDekoracje i posypkiKremy i masyPolewy i lukryBarwniki i aromatyŻelatyna i zagęstnikiCiasta w proszkuBudynieKisieleGalaretkiKakao naturalneInne



5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 14 opinii
KAMIS Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny) 20 ml

KAMIS

Aromat waniliowy z wanilii Bourbon (naturalny)

20 ml
959,50 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
199,17 zł/l
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 21 opinii
DR. OETKER Aromat waniliowy 9 ml

DR. OETKER

Aromat waniliowy

9 ml
321,11 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 4 opinii
AMUS Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów 24 g

AMUS

Barwniki spożywcze do żywności - 8 kolorów

24 g
1166,25 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
73,87 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027


5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
73,87 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
73,87 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
73,87 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
73,87 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 40 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku jabłkowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku jabłkowym

30 g
63,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 59 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku morelowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku morelowym

30 g
63,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku cytrynowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku cytrynowym

30 g
63,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 38 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malina-żurawina 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malina-żurawina

32 g
71,56 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 49 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku mango-ananas 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku mango-ananas

32 g
71,56 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 28 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku żurawinowym 32 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku żurawinowym

32 g
71,56 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 33 opinii
WINIARY Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
36,23 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 30 opinii
WINIARY Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
33,64 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 29 opinii
WINIARY Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
37,53 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 27 opinii
WINIARY Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
33,64 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 39 opinii
WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
34,94 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

5.0
z 26 opinii
DELECTA Kisiel o smaku wiśniowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku wiśniowym (bez dodatku cukru)

38 g
60,26 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 10 opinii
DELECTA Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru)

38 g
60,26 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 13 opinii
DELECTA Kisiel o smaku truskawkowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku truskawkowym (bez dodatku cukru)

38 g
60,26 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 33 opinii
DELECTA Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku malinowym (bez dodatku cukru)

38 g
60,26 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 12 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku czarnej porzeczki 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku czarnej porzeczki

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.7
z 14 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku owoców leśnych 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku owoców leśnych

30 g
73,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 16 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku truskawkowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku truskawkowym

30 g
73,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 24 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku wiśniowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku wiśniowym

30 g
73,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 23 opinii
DELECTA Owocowy Kubek Kisiel o smaku malinowym 30 g

DELECTA Owocowy Kubek

Kisiel o smaku malinowym

30 g
73,00 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 8 opinii
DR. OETKER Kisiel truskawkowy z sokiem owocowym 38 g

DR. OETKER

Kisiel truskawkowy z sokiem owocowym

38 g
47,11 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 3 opinii
DR. OETKER Kisiel malinowy 38 g

DR. OETKER

Kisiel malinowy

38 g
47,11 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 60 opinii
WINIARY Galaretka o smaku truskawkowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku truskawkowym (50% mniej cukru)

39 g
92,05 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 60 opinii
WINIARY Galaretka o smaku cytrynowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku cytrynowym (50% mniej cukru)

39 g
92,05 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 74 opinii
WINIARY Galaretka o smaku malinowym (50% mniej cukru) 39 g

WINIARY

Galaretka o smaku malinowym (50% mniej cukru)

39 g
92,05 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.8
z 27 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku malinowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku malinowym

72 g
42,92 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 27 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku cytrynowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku cytrynowym

72 g
42,92 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 31 opinii
DR. OETKER Galaretka o smaku truskawkowym 72 g

DR. OETKER

Galaretka o smaku truskawkowym

72 g
42,92 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 51 opinii
CELIKO Galaretka o smaku truskawkowym (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka o smaku truskawkowym (bez cukru) bezglutenowa

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 26 opinii
CELIKO Galaretka przezroczysta o smaku owoców leśnych (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka przezroczysta o smaku owoców leśnych (bez cukru) bezglutenowa

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 24 opinii
CELIKO Galaretka o smaku cytrynowym (bez cukru) bezglutenowa 14 g

CELIKO

Galaretka o smaku cytrynowym (bez cukru) bezglutenowa

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 49 opinii
WINIARY Galaretka o smaku poziomkowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku poziomkowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 50 opinii
WINIARY Galaretka o smaku pomarańczowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku pomarańczowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 49 opinii
WINIARY Galaretka o smaku wiśniowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku wiśniowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 28 opinii
WINIARY Galaretka o smaku agrestowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku agrestowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 55 opinii
WINIARY Galaretka o smaku brzoskwiniowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku brzoskwiniowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 26 opinii
WINIARY Galaretka o smaku truskawkowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku truskawkowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 43 opinii
WINIARY Galaretka przezroczysta o smaku winogronowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka przezroczysta o smaku winogronowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 26 opinii
WINIARY Galaretka o smaku malinowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku malinowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 12 opinii
WINIARY Galaretka o smaku cytrynowym bezglutenowa 71 g

WINIARY

Galaretka o smaku cytrynowym bezglutenowa

71 g
51,97 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 79 opinii
DELECTA Galaretka o smaku truskawkowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku truskawkowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 55 opinii
DELECTA Galaretka o smaku wiśniowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku wiśniowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 54 opinii
DELECTA Galaretka o smaku agrestowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku agrestowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 36 opinii
DELECTA Galaretka o smaku czarnej porzeczki 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku czarnej porzeczki

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 40 opinii
DELECTA Galaretka o smaku gruszkowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku gruszkowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 54 opinii
DELECTA Galaretka o smaku cytrynowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku cytrynowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.9
z 31 opinii
DELECTA Galaretka o smaku malinowym 70 g

DELECTA

Galaretka o smaku malinowym

70 g
39,86 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 35 opinii
WINIARY Galaretka o smaku jagodowym bezglutenowa 47 g

WINIARY

Galaretka o smaku jagodowym bezglutenowa

47 g
76,38 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 6 opinii
WINIARY Galaretka o sm. różowego grejpfruta 47 g

WINIARY

Galaretka o sm. różowego grejpfruta

47 g
74,26 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 5 opinii
WINIARY Galaretka o sm. Ice Tea mango-jaśmin 47 g

WINIARY

Galaretka o sm. Ice Tea mango-jaśmin

47 g
78,51 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 6 opinii
DR. OETKER Posypka dekoracyjna cukrowa 80 g

DR. OETKER

Posypka dekoracyjna cukrowa

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.7
z 7 opinii
QF Tapioka - perły do deserów 370 g

QF

Tapioka - perły do deserów

370 g
31,32 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027

4.8
z 8 opinii
KINDLEY'S Pianki do deserów - pastelowe 150 g

KINDLEY'S

Pianki do deserów - pastelowe

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027

5.0
z 7 opinii
DELECTA Lukier biały dekoracyjny 80 g

DELECTA

Lukier biały dekoracyjny

80 g
34,88 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 14 opinii
HELIO Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 2 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 48 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa tradycyjna 400 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa tradycyjna

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 9 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa)

850 g
14,69 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 11 opinii
DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku 300 g

DR. OETKER

Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku

300 g
33,97 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 5 opinii
DR. OETKER Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI) 300 g

DR. OETKER

Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI)

300 g
40,97 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 39 opinii
DELECTA Ciasto czekoladowe z belgijską czekoladą - mieszanka do wypieku 670 g

DELECTA

Ciasto czekoladowe z belgijską czekoladą - mieszanka do wypieku

670 g
17,30 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 9 opinii
CELIKO Ciasto kruche bezglutenowe - mieszanka do wypieku 200 g

CELIKO

Ciasto kruche bezglutenowe - mieszanka do wypieku

200 g
29,45 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.8
z 5 opinii
CELIKO Ciasto drożdżowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku 200 g

CELIKO

Ciasto drożdżowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku

200 g
31,95 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 5 opinii
CELIKO Ciasto biszkoptowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku 200 g

CELIKO

Ciasto biszkoptowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.8
z 10 opinii
CELIKO Ciasto brownie bezglutenowe - mieszanka do wypieku 300 g

CELIKO

Ciasto brownie bezglutenowe - mieszanka do wypieku

300 g
24,63 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 9 opinii
CELIKO Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku 280 g

CELIKO

Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku

280 g
48,54 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

4.9
z 14 opinii
DELECTA Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku 280 g

DELECTA

Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku

280 g
30,68 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 5 opinii
KOTANYI Agartyna (roślinna substancja żelująca) 20 g

KOTANYI

Agartyna (roślinna substancja żelująca)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028

4.9
z 7 opinii
DR. OETKER Żelatyna w listkach 6 szt. 10 g

DR. OETKER

Żelatyna w listkach 6 szt.

10 g
549,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.8
z 12 opinii
DR. OETKER Polewa mleczna 100 g

DR. OETKER

Polewa mleczna

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.4
z 11 opinii
NEW MOUNTAIN Kruche korpusy deserowe bezglutenowe 1 szt

NEW MOUNTAIN

Kruche korpusy deserowe bezglutenowe

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.6
z 5 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem z marakui

130 g
90,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store