Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Wypieki i desery

Wypieki i desery

Wróć do Spiżarnia

Proszek do pieczeniaCukier waniliowy i inneDrożdżeSoda oczyszczonaKwasek cytrynowyDekoracje i posypkiKremy i masyPolewy i lukryBarwniki i aromatyŻelatyna i zagęstnikiCiasta w proszkuBudynieKisieleGalaretkiKakao naturalneInne



5.0
z 6 opinii
POPPING BOBA Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym 130 g

POPPING BOBA

Kulki do bubble tea i deserów z sokiem truskawkowym

130 g
90,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

5.0
z 4 opinii
COCK Tapioka (małe perełki) 400 g

COCK

Tapioka (małe perełki)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2028

5.0
z 67 opinii
DR. OETKER Żelatyna uniwersalna 20 g

DR. OETKER

Żelatyna uniwersalna

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

4.9
z 77 opinii
DR. OETKER Żelatyna uniwersalna 50 g

DR. OETKER

Żelatyna uniwersalna

50 g
101,80 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

4.9
z 28 opinii
PRYMAT Żelatyna wieprzowa 20 g

PRYMAT

Żelatyna wieprzowa

20 g
124,50 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2029

4.9
z 44 opinii
DELECTA Żelatyna spożywcza 50 g

DELECTA

Żelatyna spożywcza

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028

4.9
z 17 opinii
ALCE NERO Kakao w proszku BIO 75 g

ALCE NERO

Kakao w proszku BIO

75 g
226,53 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2029

5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO 38 g

BIO PLANET

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO

38 g
97,11 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 16 opinii
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO 20 g

AMYLON

Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
119,50 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028

5.0
z 14 opinii
LECKER'S Proszek do pieczenia BIO (na 0,5 kg mąki) 21 g

LECKER'S

Proszek do pieczenia BIO (na 0,5 kg mąki)

21 g
94,76 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2028

4.8
z 5 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
103,00 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 8 opinii
ZDROWO NAMIESZANE Naleśniki z mąką gryczaną bezglutenowe BIO - mieszanka do wypieku 200 g

ZDROWO NAMIESZANE

Naleśniki z mąką gryczaną bezglutenowe BIO - mieszanka do wypieku

200 g
72,95 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.8
z 6 opinii
AMYLON Budyń waniliowy bezglutenowy BIO 40 g

AMYLON

Budyń waniliowy bezglutenowy BIO

40 g
147,25 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

4.9
z 7 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
103,00 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

5.0
z 5 opinii
AMYLON Żelatyna spożywcza BIO 20 g

AMYLON

Żelatyna spożywcza BIO

20 g
409,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028

5.0
z 12 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (proszek) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (proszek)

15 g
452,67 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

5.0
z 3 opinii
KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Szpinak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

5.0
z 1 opinii
KRESTO Burak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Burak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store