Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



5.0
z 1 opinii
LILLET Blanc 750 ml

LILLET

Blanc

750 ml
93,32 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

SOPLICA Smoczy owoc i melon 500 ml

SOPLICA

Smoczy owoc i melon

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka

SOPLICA Kaktus i arbuz 500 ml

SOPLICA

Kaktus i arbuz

500 ml
53,98 zł/l
Frisco poleca
Cena26,99 zł
Do koszyka

Nowość
DALKOWSKI Duolikier Truskawka-śmietanka 500 ml

DALKOWSKI

Duolikier Truskawka-śmietanka

500 ml
79,98 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
PASSOA Likier 700 ml

PASSOA

Likier

700 ml
94,27 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
BABUNI Wiśnia 500 ml

BABUNI

Wiśnia

500 ml
83,98 zł/l
Cena41,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
BABUNI Malina 500 ml

BABUNI

Malina

500 ml
83,98 zł/l
Cena41,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BABUNI Pigwa 500 ml

BABUNI

Pigwa

500 ml
83,98 zł/l
Cena41,99 zł
Do koszyka

BOLS Likier o smaku truskawkowym 500 ml

BOLS

Likier o smaku truskawkowym

500 ml
131,98 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

Nowość
DALKOWSKI Zestaw likier śmietankowy i eliksir mango 1 szt

DALKOWSKI

Zestaw likier śmietankowy i eliksir mango

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Nowość
DALKOWSKI Zestaw likier śmietankowy i eliksir Malina 2x350ml 1 szt

DALKOWSKI

Zestaw likier śmietankowy i eliksir Malina 2x350ml

1 szt
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 8 opinii
KRUPNIK Old Likier 500 ml

KRUPNIK

Old Likier

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BECHEROVKA Likier 500 ml

BECHEROVKA

Likier

500 ml
99,98 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 700 ml

COINTREAU

Likier

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 500 ml

COINTREAU

Likier

500 ml
179,98 zł/l
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
BECHEROVKA Likier 700 ml

BECHEROVKA

Likier

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
COINTREAU Noir Likier 700 ml

COINTREAU

Noir Likier

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo 700 ml

LAZZARONI

Amaretto Goccia di Bronzo

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
KRUPNIK Kokosowy 500 ml

KRUPNIK

Kokosowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
SOPLICA WEDEL Pistacjowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Pistacjowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
Disaronno Likier 700 ml

Disaronno

Likier

700 ml
114,27 zł/l
Frisco poleca
Cena79,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
KRUPNIK Pistacjowy 500 ml

KRUPNIK

Pistacjowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Pistacja 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Pistacja

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

FRANGELICO Likier Orzechowy 700 ml

FRANGELICO

Likier Orzechowy

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
BATIDA DE COCO Mango Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Mango Kiss

700 ml
64,27 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka

BATIDA DE COCO Cactus Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Cactus Kiss

700 ml
64,27 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 700 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
SOPLICA WEDEL Czekoladowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Czekoladowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
PANI ZOSIA Likier słony karmel 500 ml

PANI ZOSIA

Likier słony karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
KRUPNIK Słony Karmel 500 ml

KRUPNIK

Słony Karmel

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
KRUPNIK Malinowy 500 ml

KRUPNIK

Malinowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
SOPLICA WEDEL Słony Karmel 500 ml

SOPLICA WEDEL

Słony Karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BUMBU Cream 700 ml

BUMBU

Cream

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
MOZART Likier Cream Chocolate 500 ml

MOZART

Likier Cream Chocolate

500 ml
131,98 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
MOZART Likier White Chocolate 500 ml

MOZART

Likier White Chocolate

500 ml
132,98 zł/l
Cena66,49 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
MOZART Likier Dark Chocolate 500 ml

MOZART

Likier Dark Chocolate

500 ml
132,98 zł/l
Cena66,49 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 1 l

BAILEYS Irish Cream

Likier

1 l
109,99 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Kukułki 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Kukułki

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 500 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

500 ml
131,98 zł/l
Cena65,99 zł
Do koszyka

3.5
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Panna Cotta z Maliną 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Panna Cotta z Maliną

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
KRUPNIK Old Liqueur Pikantny Miód 500 ml

KRUPNIK

Old Liqueur Pikantny Miód

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.8
z 6 opinii
BIAŁY BOCIAN Kawówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Kawówka

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka

APERITIVO Sambuco Likier 1 l

APERITIVO

Sambuco Likier

1 l
76,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

4.7
z 11 opinii
MALIBU Caribbean 700 ml

MALIBU

Caribbean

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
KRAKEN Coffee Rum 700 g

KRAKEN

Coffee Rum

700 g
142,84 zł/kg
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BACARDI RAZZ 700 ml

BACARDI

RAZZ

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

3.0
z 1 opinii
CAPTAIN MORGAN Mango & Ananas 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Mango & Ananas

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

CAPTAIN MORGAN Sliced Apple 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Sliced Apple

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

Planteray Rum Grand Reserve 700 ml

Planteray

Rum Grand Reserve

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BUMBU XO 700 ml

BUMBU

XO

700 ml
235,70 zł/l
Frisco poleca
Cena164,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
BACARDI Carta Oro Rum 700 ml

BACARDI Carta Oro

Rum

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

BACARDI Anejo Cuatro Rum 700 ml

BACARDI

Anejo Cuatro Rum

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
HAVANA CLUB Especial 700 ml

HAVANA CLUB

Especial

700 ml
123,56 zł/l
Cena86,49 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
GOLDEN Rum 500 ml

GOLDEN

Rum

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MOUNT GAY Eclipse Rum 700 ml

MOUNT GAY Eclipse

Rum

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 12 opinii
CAPTAIN MORGAN Dark Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Dark Rum

700 ml
94,27 zł/l
Frisco poleca
Cena65,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
BUMBU Rum 700 ml

BUMBU

Rum

700 ml
214,27 zł/l
Frisco poleca
Cena149,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
BACARDÍ Carta Negra Rum 700 ml

BACARDÍ Carta Negra

Rum

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.8
z 9 opinii
KRAKEN Rum 700 ml

KRAKEN

Rum

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka

BACARDI Gran Reserva Diez Rum 10 Y.O. 700 ml

BACARDI

Gran Reserva Diez Rum 10 Y.O.

700 ml
271,41 zł/l
Frisco poleca
Cena189,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
HAVANA CLUB EXTRA OLD 7 Y.O. Rum 700 ml

HAVANA CLUB EXTRA OLD 7 Y.O.

Rum

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BACARDI Reserva 8 Anos Rum 700 ml

BACARDI Reserva 8 Anos

Rum

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

REPUBLICA Reserva Rum 700 ml

REPUBLICA

Reserva Rum

700 ml
117,84 zł/l
Cena82,49 zł
Do koszyka

DICTADOR Rum 10 Blend 700 ml

DICTADOR

Rum 10 Blend

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka

5.0
z 10 opinii
BACARDI Carta Blanca Superior Rum 700 ml

BACARDI Carta Blanca

Superior Rum

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
HAVANA CLUB 3 Y.O. 700 ml

HAVANA CLUB

3 Y.O.

700 ml
127,84 zł/l
Frisco poleca
Cena89,49 zł
Do koszyka

BACARDÍ Carta Blanca Rum 500 ml

BACARDÍ Carta Blanca

Rum

500 ml
111,98 zł/l
Frisco poleca
Cena55,99 zł
Do koszyka

BARCELO Blanco Rum 700 ml

BARCELO

Blanco Rum

700 ml
105,27 zł/l
Frisco poleca
Cena73,69 zł
Do koszyka

BACARDI Carta Blanca Rum 1 l

BACARDI Carta Blanca

Rum

1 l
99,99 zł/l
Cena99,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
CAPTAIN MORGAN White Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

White Rum

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BACARDI Spiced 700 ml

BACARDI

Spiced

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
BACARDI Caribbean Spiced Rum 700 ml

BACARDI

Caribbean Spiced Rum

700 ml
139,99 zł/l
Frisco poleca
Cena97,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
CAPTAIN MORGAN Spiced Gold 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Spiced Gold

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
CAPTAIN MORGAN Black Spiced Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Black Spiced Rum

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

SAILOR JERRY Rum 700 ml

SAILOR JERRY

Rum

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

Winnice Pradoliny	 BIO Solaris 750 ml

Winnice Pradoliny

BIO Solaris

750 ml
83,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena62,49 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
JOSE CUERVO Silver Tequila 700 ml

JOSE CUERVO

Silver Tequila

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

4.8
z 4 opinii
SAN JOSE Silver Tequila 700 ml

SAN JOSE

Silver Tequila

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
SALITOS Tequila silver 700 ml

SALITOS

Tequila silver

700 ml
121,41 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka

PATRÓN SILVER Tequila 700 ml

PATRÓN SILVER

Tequila

700 ml
285,70 zł/l
Frisco poleca
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 14 opinii
SIERRA Tequila Blanco 700 ml

SIERRA

Tequila Blanco

700 ml
99,99 zł/l
friscontowa cena
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.3
z 3 opinii
JOSE CUERVO Reposado Tequila 700 ml

JOSE CUERVO

Reposado Tequila

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka

4.8
z 5 opinii
SAN JOSE Gold Tequila 700 ml

SAN JOSE

Gold Tequila

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
SIERRA Tequila Reposado 700 ml

SIERRA

Tequila Reposado

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
1...1213141516

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store