Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole

Alkohole

Wróć do Kategorie sklepu

Strefa bezalkoholowaPiwoCydrWinoWódkaWhiskyGinRumTequilaKoniaki, brandyMiody, grzańceLikieryVermuthDrinki, koktajleStrefa alkoholi premium



SIERRA Tropical Chilli Passionfruit & Mango 700 ml

SIERRA

Tropical Chilli Passionfruit & Mango

700 ml
134,27 zł/l
Cena93,99 zł
Do koszyka

CASAMIGOS Mezcal Joven Tequila 700 ml

CASAMIGOS Mezcal Joven

Tequila

700 ml
514,27 zł/l
Cena359,99 zł
Do koszyka

4.5
z 10 opinii
VIVOLINO Tinto BIO 750 ml

VIVOLINO

Tinto BIO

750 ml
39,05 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

4.8
z 34 opinii
ECO GAIA Verdejo BIO 750 ml

ECO GAIA

Verdejo BIO

750 ml
34,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka

GREEN&SOCIAL Tempranillo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Tempranillo BIO

750 ml
61,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena45,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
ECO GAIA Tempranillo BIO 750 ml

ECO GAIA

Tempranillo BIO

750 ml
34,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
RIVE DELLA CHIESA Prosecco Brut DOC 750 ml

RIVE DELLA CHIESA

Prosecco Brut DOC

750 ml
87,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena65,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
Chandon Brut 750 ml

Chandon

Brut

750 ml
119,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
FANTINEL The Independent Prosecco DOC 750 ml

FANTINEL

The Independent Prosecco DOC

750 ml
133,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
Chandon Brut Rose 750 ml

Chandon

Brut Rose

750 ml
119,99 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

4.6
z 8 opinii
WEINGUT MAYER Gruner Veltliner 750 ml

WEINGUT MAYER

Gruner Veltliner

750 ml
85,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena63,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
WEINGUT MAYER Wiener Klassik 750 ml

WEINGUT MAYER

Wiener Klassik

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka

DOMANIDE Greg & Juju Sauvignon 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Sauvignon

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

DOMANIDE Greg & Juju Sauvignon 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Sauvignon

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
Le Morette Serai Bianco Veronese IGT 750 ml

Le Morette

Serai Bianco Veronese IGT

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

B&G Chablis 750 ml

B&G

Chablis

750 ml
159,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena119,99 zł
Do koszyka

BODEGAS HABLA Habla de ti in box 750 ml

BODEGAS HABLA

Habla de ti in box

750 ml
186,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena139,99 zł
Do koszyka

3.0
z 2 opinii
ELEPHANT HILL Sauvignon Blanc 750 ml

ELEPHANT HILL

Sauvignon Blanc

750 ml
146,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 5 opinii
WEINGUT MAYER Riesling 750 ml

WEINGUT MAYER

Riesling

750 ml
99,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena74,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Fiano 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Fiano

750 ml
93,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Pinot Grigio 750 ml

VILLA MATTIELLI

Pinot Grigio

750 ml
102,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena76,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus Gelber Muskateller 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus Gelber Muskateller

750 ml
96,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena72,49 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
QUINTA DO CRASTO Flor White DOC 750 ml

QUINTA DO CRASTO

Flor White DOC

750 ml
73,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
CLOUDY BAY Sauvignon Blanc 750 ml

CLOUDY BAY

Sauvignon Blanc

750 ml
186,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena139,99 zł
Do koszyka

TERRAZAS Chardonnay 750 ml

TERRAZAS

Chardonnay

750 ml
133,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
ROPITEAU CHABLIS 750 ml

ROPITEAU

CHABLIS

750 ml
173,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
Bodegas Martin Codax			 Alalba Albarino 750 ml

Bodegas Martin Codax

Alalba Albarino

750 ml
119,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CASA SANTA EULALIA Vinho Verde 750 ml

CASA SANTA EULALIA

Vinho Verde

750 ml
93,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
PURCARI 1827 Cabernet Sauvignon 750 ml

PURCARI 1827

Cabernet Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

CHATEAU DU LORT Bordeaux 750 ml

CHATEAU DU LORT

Bordeaux

750 ml
86,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena64,99 zł
Do koszyka

DOMANIDE Greg & Juju Syrah 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Syrah

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus

750 ml
96,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BODEGAS HABLA Habla la tierra 750 ml

BODEGAS HABLA

Habla la tierra

750 ml
101,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena75,99 zł
Do koszyka

BODEGAS SONSIERRA Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Reserva

750 ml
146,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena109,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
CHATEAU LATOUR CAMBLANES  750 ml

CHATEAU LATOUR CAMBLANES

750 ml
87,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena65,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Negroamaro 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Negroamaro

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Primitivo 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Primitivo

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
CHATEAU BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

CHATEAU BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

CHATEAU FERRANDE GRAVES  750 ml

CHATEAU FERRANDE GRAVES

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI "Patu Primitivo IGT " 750 ml

TENUTA GIUSTINI

'Patu Primitivo IGT '

750 ml
102,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena76,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Valpolicella Ripasso DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella Ripasso DOC

750 ml
159,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena119,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
VILLA MATTIELLI Valpolicella DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella DOC

750 ml
102,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena76,99 zł
Do koszyka

VINA OLABARRI Rioja DOC 750 ml

VINA OLABARRI

Rioja DOC

750 ml
102,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena76,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
VINA OLABARRI Rioja Reserva DOC 750 ml

VINA OLABARRI

Rioja Reserva DOC

750 ml
146,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena109,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
B&G Saint Emilion 750 ml

B&G

Saint Emilion

750 ml
101,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena76,49 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
CIGNO MORO Otto Cento Primitivo 750 ml

CIGNO MORO

Otto Cento Primitivo

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

B&G Chateau Magnol 750 ml

B&G

Chateau Magnol

750 ml
186,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena139,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LA GRIFFE DE BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

LA GRIFFE DE BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Amarone 750 ml

VILLA MATTIELLI

Amarone

750 ml
293,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena219,99 zł
Do koszyka

TENUTA LARNIANONE Chianti DOCG 750 ml

TENUTA LARNIANONE

Chianti DOCG

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
TERRAZAS Malbec 750 ml

TERRAZAS

Malbec

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
B&G Chateneauf du Pape 750 ml

B&G

Chateneauf du Pape

750 ml
186,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena139,99 zł
Do koszyka

PALLADINO Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC 750 ml

PALLADINO

Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC

750 ml
293,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena219,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
BODEGAS SONSIERRA Gran Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Gran Reserva

750 ml
173,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

WINERY ON CREATION DeMuerte One 750 ml

WINERY ON CREATION

DeMuerte One

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CLOUDY BAY Pinot Noir 750 ml

CLOUDY BAY

Pinot Noir

750 ml
266,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan w kartoniku 750 ml

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan w kartoniku

750 ml
266,65 zł/l
Frisco poleca
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
VEUVE CLICQUOT Brut szampan w kartoniku 750 ml

VEUVE CLICQUOT

Brut szampan w kartoniku

750 ml
293,32 zł/l
Frisco poleca
Cena219,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
MOET & CHANDON Nectar Imperial szampan w kartoniku 750 ml

MOET & CHANDON

Nectar Imperial szampan w kartoniku

750 ml
311,99 zł/l
Cena promocyjna233,99 zł
259,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
G. H. MUMM Ice Extra Champagne 750 ml

G. H. MUMM

Ice Extra Champagne

750 ml
333,32 zł/l
Cena249,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
RUINART Brut szampan 750 ml

RUINART

Brut szampan

750 ml
426,65 zł/l
Cena319,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
VEUVE CLICQUOT Brut szampan 375 ml

VEUVE CLICQUOT

Brut szampan

375 ml
506,64 zł/l
Cena189,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
MARIE STUART Reserva szampan brut 750 ml

MARIE STUART

Reserva szampan brut

750 ml
266,65 zł/l
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MOET & CHANDON Ice Imperial szampan 750 ml

MOET & CHANDON

Ice Imperial szampan

750 ml
439,99 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan 375 ml

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan

375 ml
399,97 zł/l
Cena149,99 zł
Do koszyka

RUINART Blanc de Blancs szampan 750 ml

RUINART

Blanc de Blancs szampan

750 ml
666,65 zł/l
Cena499,99 zł
Do koszyka

MOET & CHANDON Brut Imperial szampan w kartoniku 1.5 l

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan w kartoniku

1.5 l
399,99 zł/l
Cena599,99 zł
Do koszyka

MOET & CHANDON Brut Imperial szampan 1.5 l

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan

1.5 l
366,66 zł/l
Cena549,99 zł
Do koszyka

MOET & CHANDON Rosé Imperial Szampan w kartoniku 750 ml

MOET & CHANDON Rosé Imperial

Szampan w kartoniku

750 ml
466,65 zł/l
Cena349,99 zł
Do koszyka

MOET & CHANDON Ice Rose szampan 750 ml

MOET & CHANDON

Ice Rose szampan

750 ml
439,99 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MOET & CHANDON Rosé Imperial I Love You Szampan w kartoniku 750 ml

MOET & CHANDON Rosé Imperial

I Love You Szampan w kartoniku

750 ml
466,65 zł/l
Cena349,99 zł
Do koszyka

VEUVE CLICQUOT Brut Rose szampan w kartoniku 750 ml

VEUVE CLICQUOT

Brut Rose szampan w kartoniku

750 ml
493,32 zł/l
Cena369,99 zł
Do koszyka

RUINART Rose Brut szampan 750 ml

RUINART

Rose Brut szampan

750 ml
666,65 zł/l
Cena499,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
MONKEY SHOULDER Blended Malt Whisky 700 ml

MONKEY SHOULDER

Blended Malt Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
GLENMORANGIE Single Malt Triple Cask Reserve Whisky 700 ml

GLENMORANGIE

Single Malt Triple Cask Reserve Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka

CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

18 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
499,99 zł/l
Cena349,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
DIMPLE Golden Selection Whisky 700 ml

DIMPLE Golden Selection

Whisky

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
THE DEACON Whisky 700 ml

THE DEACON

Whisky

700 ml
257,13 zł/l
Cena179,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
SINGLETON Malt Master s Selection Single Malt Scotch Whisky 700 ml

SINGLETON

Malt Master s Selection Single Malt Scotch Whisky

700 ml
185,70 zł/l
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
GLENMORANGIE Original 12 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky 700 ml

GLENMORANGIE

Original 12 Y.O. Single Malt Tuba Scotch Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Frisco poleca
Cena169,99 zł
Do koszyka

ARDBEG 10 Y.O. Single Malt Whisky 700 ml

ARDBEG

10 Y.O. Single Malt Whisky

700 ml
328,56 zł/l
Frisco poleca
Cena229,99 zł
Do koszyka

ARDBEG WEE BEASTIE 5 Y.O. Whisky 700 ml

ARDBEG WEE BEASTIE

5 Y.O. Whisky

700 ml
285,70 zł/l
Frisco poleca
Cena199,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
ABERLOUR 12 Y.O. Whisky 700 ml

ABERLOUR

12 Y.O. Whisky

700 ml
357,13 zł/l
Cena249,99 zł
Do koszyka

ABERLOUR 16 Y.O. Whisky 700 ml

ABERLOUR

16 Y.O. Whisky

700 ml
571,41 zł/l
Cena399,99 zł
Do koszyka
1...1213141516

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store