
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Babeczki o barwie żółtawo-pomarańczowej, Dyniowy zapach z nutą korzenno-waniliową, niedopuszczalne zapachy obce Koncentrat ciasta w proszku, zawierający następujące komponenty:
Produkt ogólnego przeznaczenia, do spożycia po przygotowaniu zgodnie z przepisem. Zawiera 30% cukrów mniej w porównaniu z babeczkami nadzianymi Delecta.
Produkt nie zawiera ani nie jest produkowany przy użyciu genetycznie modyfikowanych składników ani środków pomagających w przetwarzaniu i jest określony jako wolny od GMO zgodnie z Rozporządzeniem (WE) 1829/2003 i 1830/2003 z późniejszymi zmianami/.
30% cukrów mniej**
z mąką jaglaną
z polską dynią
idealne dodatki***
**30% cukrów mniej - w porównaniu do babeczek nadzianych Delecta
***Opakowanie nie zawiera dodatków do dekoracji
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przechowywać w pomieszczeniach czystych, suchych i przewiewnych, bez obcych zapachów, szkodników i ich pozostałości. Wilgotność względna powietrza nie powinna przekraczać 75%, a temperatura 200°C.
Do sporządzenia przygotować:
ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Bakalland S.A. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Delecta
| Marka | Delecta |
Podmarka Z serca natury
Nasze Babeczki dyniowe zaskoczą Cię pysznym smakiem i niezwykle puszystą konsystencją. Wzbogaciliśmy je dodatkiem mąki jaglanej prażonej oraz polską dynią (odmiana Hokkaido). Są nie tylko pyszną przekąską, ale również miłym dodatkiem do śniadania. Piecz śmiało dla innych... ot tak... prosto z serca.
Delecta - Prosto z serca „Z serca natury" to linia produktów, gdzie zwracamy szczególną uwagę na wyselekcjonowane szlachetne składniki. Wypróbuj inne produkty Z serca natury Budyń jaglany smak malinowy Owocowy kubek Kids Kisiel marchew-jabłko
Babeczki dyniowe Przygotuj: 2 jaja 150 g (ok. 150 ml) jogurtu naturalnego 2% tł. lub naturalnego jogurtu greckiego 10% tł. 100 ml oleju Sposób przygotowania: 1. Nastaw piekarnik na temp. 180°C (bez termoobiegu). Wyłóż 12 foremek na blachę z wyposażenia piekarnika. 2. Do wysokiego naczynia wbij jaja, dodaj jogurt i olej, wsyp zawartość torebki z ciastem i wymieszaj łyżką do gładkiej konsystencji (ok. 1 min). 3. Ciasto rozłóż równo do 12 foremek (1-1,5 łyżki ciasta). 4. Natychmiast wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz przez 20-25 min (do uzyskania złocistego koloru). Dobra rada! Nasze babeczki doskonale smakują z dodatkiem pestek dyni, słonecznika czy ulubionych owoców suszonych. Posyp wierzch ciasta i piecz razem z dodatkami. Babeczki możesz również udekorować karmelizowaną dynią. Składniki: 1-2 łyżeczki miodu, 50 g pestek z dyni. Na patelnię wlej miód, podgrzewaj powoli aż powstaną bąbelki. Dodaj pestki dyni i dokładnie wymieszaj. Dalej podgrzewaj ok. 1 minuty ciągle mieszając. Pozostaw chwilkę do wystudzenia i udekoruj wierzch babeczek. Jeśli chcesz wzbogacić smak karmelizowanej dyni, możesz dodać do miodu szczyptę ulubionych przypraw korzennych, cynamonu lub soli morskiej. Więcej inspiracji szukaj na www.delektujemy.pl
Avocado Hass dojrzałe
Rzodkiewka pęczek
Jabłka Szampion 3-5 szt.
Szparagi zielone krajowe
Mleko UHT 2%
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Woda mineralna niegazowana
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Ziemniak wczesny
Cebula dymka krajowa
Mango Ready to Eat
Mięso mielone na kotlety z indyka
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Chleb tostowy pszenny
Szynka od szwagra
Parówki z szynki bezglutenowe
Boczek w słupkach
Napój owsiany
Winogrona różowe/ciemne
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Pomidory krojone bez skórki
Niegazowany Woda źródlana
Szynka Basiuni- plastry
Ser Gouda w plastrach bez laktozy
Serek puszysty naturalny
Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów
Ser Tylżycki w plastrach
Filet ze schabu wieprzowego plastry
Orzechy włoskie
Ser Salami w plastrach
Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów
Parówki
Napój gazowany bez cukru
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Woda mineralna gazowana
Ser Ricotta
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Woda mineralna delikatnie gazowana
Sok 100% pomarańcza PET
Napój gazowany
Kabanoski z kurczaka bezglutenowe
Ogórki konserwowe
Niegazowany Woda źródlana
Cykoria
Ser tarty Cheddar z Mozarellą
Ciastka z czekoladą
Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)
Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)
Galaretka o smaku truskawkowym
Galaretka o smaku agrestowym
Galaretka o smaku gruszkowym
Galaretka o smaku wiśniowym
Galaretka o smaku czarnej porzeczki
Galaretka o smaku cytrynowym
Galaretka Zozole o smaku mango
Galaretka o smaku malinowym
Galaretka Zozole o smaku poziomki
Soda oczyszczona
Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)
Aromat waniliowy
Aromat migdałowy
Kajmak - masa krówkowa tradycyjna