... Ładowanie ...
ŻYWIEC ZDRÓJ Green Tea Mięta 1.5 l
Dodaj do ulubionych

ŻYWIEC ZDRÓJ Green Tea Mięta

Napój herbaciany niegazowany z ekstraktem z zielonej herbaty o smaku mięty. Pasteryzowany

1.5 l
Ważny do 02-07-2020
FriscoNowy, zapakowany
Darmowa Dostawa nawet na dziś.Aktywuj promocję
Darmowa Dostawa nawet na dziś.
4,99
za 1 szt. / 1.5 l
3,33 / l
EAN: 5900541005739
Cena za l:3,33
Pojemność:1.5 l
EAN:5900541005739

Darmowa Dostawa nawet na dziś

Kup dowolny ze wskazanych produktów, a Twoje zakupy dostarczymy za darmo nawet tego samego dnia! Złożenie zamówienia z dostawą na ten sam dzień możliwe jest do godziny 11:00 lub wyczerpania puli dostępnych okien.
Zobacz promocję

Nowe oblicze orzeźwienia – Green Tea od Żywiec Zdrój

Żywiec Zdrój Green Tea jest delikatną kompozycją krystalicznie czystej wody, ekstraktu z zielonej herbaty oraz naturalnych aromatów. Nowy produkt nie zawiera barwników ani konserwantów, jest też niskokaloryczny.

Żywiec Zdrój Green Tea to alternatywa dla osób, które dbają o prawidłowo zbilansowaną dietę i od czasu do czasu mają ochotę na orzeźwiający smak.

Żywiec Zdrój Green Tea o smaku zielonej herbaty z miętą zawiera o 40% mniej cukrów niż przeciętny produkt z kategorii Ice Tea.*

* Obniżona zawartość cukrów: Żywiec Zdrój za Nielsen – na podstawie badania przeprowadzonego dla top produktów generujących 89,7% sprzedaży wolumenowej (w litrach) w okresie lipiec’16 – czerwiec’17 na rynku Total Polska (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, duże sklepy spożywcze z sieciami chemicznymi, Średnie sklepu spożywcze, Małe sklepy spożywcze, Sklepy winno-cukiernicze, stacje benzynowe i kioski) w kategorii ICE Tea (wg. Definicji Nielsena).