
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
IDEALNE CZYSZCZENIE W CIĄGU 30 SEKUND NA KOLEJNE 12 GODZIN - Pasty do zębów BIOMED® zapewniają idealne czyszczenie w ciągu 30 sekund na kolejne 12 godzin, dzięki Dissolvine, cząsteczkom hydroksyapatytu wapnia (nHap), babce lancetowatej, polifenolom brzozy i sodzie oczyszczonej. Skuteczność potwierdzona klinicznie.
Wszystkie pasty do zębów BIOMED® opracowano w celu szybkiego i skutecznego usuwania osadu nazębnego, wybielania szkliwa, ochrony przeciwpróchniczej i wzmocnienia szkliwa, co ma korzystny wpływ na zdrowie dziąseł i zapewnia świeży oddech na długi czas.
Każdy produkt BIOMED® jest unikalny i zawiera indywidualny zestaw 12+ aktywnych naturalnych składników, które pomagają osiągnąć maksymalne rezultaty i spełnić nasze obietnice.
PASTA BIOMED PROPOLINE PROPOLINE - MOCNE I ZDROWE DZIĄSŁA, ZAPOBIEGA KRWAWIENIOM
W 98,7% produkt naturalny. Ekstrakt z propolisu działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a w połączeniu z babką lancetowatą i ekstraktem z liści brzozy zapobiega chorobom dziąseł i próchnicy. Olejki eteryczne z manuki i tymianku zapobiegają zapaleniom dziąseł. Olejek ze skórki cytryny tonizuje dziąsła. Hydroksyapatyt wapnia i L-Arginine remineralizuje i wzmacnia szkliwo zębów, a kompleks sody oczyszczonej i Dissolvine bezpiecznie czyści zęby.
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Cukier biały
Napój gazowany
Niegazowany woda źródlana
Majonez dekoracyjny
Napój gazowany
Kiełbasa biała parzona 100% Polskiego Mięsa
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Filet z piersi z kurczaka 480-720g
Woda mineralna niegazowana
Mleko UHT 3,2%
Sok 100% Pomarańcza
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Ogórki kiszone BIO
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Groszek konserwowy (soczysty i sprężysty)
Żurek staropolski z beki domowy
Ser Mascarpone
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Majonez kielecki
Kiełbasa koszyczkowa
Sok 100% Jabłko
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Mleko UHT bez laktozy 1,5 %
Śmietanka UHT 30% do ciast i deserów
Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)
Boczek surowy wędzony w kostce
Cukier puder
Mocny Gaz Woda źródlana
Ser żółty Gouda (plastry)
Ser Gouda w kawałku
Serek twarogowy śmietankowy
Passata (przecier pomidorowy)
Boczek surowy wędzony - plastry
Kukurydza konserwowa (super słodka)
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Pomidory krojone bez skórki
Cukier drobny
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Majonez lekki
Tradycyjne irlandzkie masło naturalne
Mleko UHT 2%
Majonez dekoracyjny
Mleko UHT bez laktozy 3,2 %