... Ładowanie ...
SPLAT Blackwood Pasta do zębów silnie wybielająca i długotrwale odświeżająca 75 ml
Dodaj do ulubionych

SPLAT Blackwood Pasta do zębów silnie wybielająca i długotrwale odświeżająca

75 ml
FriscoNowy, zapakowany
Chwilowo niedostępny
34,89
za 1 szt. / 75 ml
465,20 / l
EAN: 4603014001856
Sprzedawca:Frisco S.A.
Cena za l:465,20
Pojemność:75 ml
Marka:SPLAT
EAN:4603014001856

PASTA BLACKWOOD - SILNE WYBIELANIE I DŁUGOTRWAŁA ŚWIEŻOŚĆ 

Pasta do zębów BLACKWOOD stworzona została specjalnie dla tych, którzy pragną maksymalnej świeżości oddechu. Ma wyraźnie widoczny, udowodniony efekt wybielający w porównaniu do innych past do zębów. 

Zawiera przełomowe połączenie składników aktywnych, które usuwają osad i zapobiegają jego dalszemu gromadzeniu. Węgiel drzewny, składnik, któremu pasta BLACKWOOD zawdzięcza swoją  ciemną barwę, wybiela, pochłania nieprzyjemne zapachy i usuwa przebarwienia, pozostawiając zęby świeżymi i czystymi. Ekstrakt z jałowca sprzyja zdrowiu dziąseł. Pasta wyraźnie i bezpiecznie  wybiela zęby, zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej i zapewnia długotrwały świeży oddech. Jałowiec nadaje jej charakterystyczny ostry smak. 

Zdrowe szkliwo jest przejrzyste, kolorem przypomina kość słoniową. Powierzchnia zębów zwykle matowieje i staje się nieprzejrzysta, co zwykle jest spowodowane przenikaniem barwnej płytki nazębnej, gwałtownymi oddziaływaniami mechanicznymi, demineralizacją szkliwa i tworzeniem się miejsc odwapnienia. Takie zęby wymagają profesjonalnych zabiegów i terapii.