Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

AMBI PUR CAR Anti Tobacco Samochodowy odświeżacz powietrza Citrus - wkład 1 szt

Data ważności: 30-03-2020
AMBI PUR CAR Anti Tobacco Samochodowy odświeżacz powietrza Citrus - wkład 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
22,39
za 1 sztukę
EAN: 4084500278660
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur Car z technologią Odourclear oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu).

Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur Car w pełni oczyszcza powietrze, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń.

Odświeżacz powietrza Ambi Pur Car to urządzenie o eleganckim kształcie, które można zamontować na systemie wentylacyjnym samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii Odourclear oczyszcza powietrze z nawet najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze samochodu. Intensywność zapachu tego eleganckiego urządzenia do odświeżania powietrza można regulować samemu, w miarę własnych potrzeb. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się świeżością Ambi Pur, gdziekolwiek jedziesz.

Każdy wkład wystarcza na okres aż do 70 dni (na najniższym poziomie intensywności, w zwykłych warunkach prowadzenia samochodu). Ty i Twoi pasażerowie możecie odetchnąć pełną piersią.

Składniki

Pokaż

Składniki

Linalool

Lauraldehyde

Undecylenal

Neryl Acetate

Citronellol

Hexyl Salicylate

Geranyl Acetate

Pentadecalactone

Citrus Aurantifolia Oil

4-(4-Methyl-3-Pentenyl)Cyclohex-3-Ene-1-Carbaldehyde

Tetramethylbicyclo-2-Heptene-2-Propionaldehyde

2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

Cyclopropanecarboxylic Acid

2-Methyl-2-[(1.2.4-Trimethyl-2-Penten-1-Yl)Oxy]Propyl Ester

Delta-Damascone

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

7.0

Jednostka

ml

Waga brutto: 46

Wymiar liczbowy: 7.0

Rodzaj opakowania

Typ: Opakowanie typu blister

Kraj

Kraj produkcjiHiszpania
Zapakowano wHiszpania

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcje alergiczna skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu ze skóra i oczami. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU POŁKNIECIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.

Rozporządzenie CLP

środowiskoUwaga
wykrzyknikUwaga

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie aż do 30 dni. Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, odświeżacz samochodowy Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią OdourClear, takich jak odświeżacze do tkanin (usuwające nieprzyjemne zapachy z siedzeń samochodu) lub odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń w domu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez 90 dni. 

Cechy

Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear eliminuje brzydkie zapachy i pozostawia delikatną, świeżą woń

Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów

Zamiast maskować oczyszcza powietrze w samochodzie z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach

Pozostawia delikatny, świeży zapach

Każdy klips wystarcza na 30 dni

Można go łatwo przymocować do kratki wentylacyjnej samochodu. Regulowana intensywność zapachu umożliwia uzyskanie delikatnej świeżości

Dyskretny i stylowy

Marka

Ambi Pur

Marka: Ambi pur

Podmarka: Car3 Refills

Pochodzenie

Hiszpania

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ul. Zabraniecka 20 03-872 Warsaw Poland 48225908578 Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Telefon/Fax kontaktowy

48225908578