YOPE Zestaw Księżycowe Spa (krem na noc + płyn micelarny + hydrolat gratis)

1 szt
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Kosmetyki do łatwego wieczornego rytuału: krem na noc, który wspomaga regenerację skóry i usuwa z niej oznaki zmęczenia, łagodny zielony płyn micelarny i hydrolat mgiełka nawilżająca z różą i kaktusem. 

Płyn micelarny GREEN MICELLES z roślinnymi micelami, wyciągiem z bambusa i matchą nie podrażnia, zmywa makijaż i zanieczyszczenia, a przy tym jest pierwszym krokiem pielęgnacji. Uspokaja skórę, jak medytacja. Tak przygotowana, lepiej odpowie na kolejne kroki pielęgnacji.

W prezencie mgiełka nawilżająca ORGANIC MIST. Tonizuje, koi, stawia skórę „na nogi”. Użyta po zmywaniu twarzy obniży pH skóry, co sprawi, że będzie bardziej otwarta na krem, w dosłownym i przenośnym znaczeniu. Rozpylona na makijaż przedłuży jego życie, bo zwiąże go ze skórą, to trik makijażystów. Idealna do odświeżenia, gdy skóra jest sucha albo zmęczona. Nawilża, balansuje, uspokaja. 

Krem na noc MOON SPA. Bestseller YOPE. Delikatnie pachnie, ma cudowną, bogatą konsystencję i zawiera dwa najważniejsze dla skóry składniki: lipidy i roślinny retinol bakuchiol . Lipidy odżywiają, zmiękczają i naprawiają naskórek, by nie uciekała z niego woda. Bakuchiol (roślinny retinol) pobudza odnowę komórek równie dobrze jak retinol, ale nie podrażnia skóry.


YOPE Zestaw Księżycowe Spa (krem na noc + płyn micelarny + hydrolat gratis)

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
Producent:
YOPE
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
YOPE
EAN:
5903760202408