Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

VANISH Clean&Fresh Szampon do dużych powierzchni dywanów 500 ml

Szampon do dużych powierzchni dywanów.

Data ważności: 11-10-2020
Szampon do dywanów - Vanish Clean&Fresh. Piana wnika w głąb tkaniny i rozpuszcza brud.
FriscoNowy, zapakowany
13,99
za 1 szt. / 500 ml
27,98 / l
EAN: 5900627012477
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Podczas czyszczenia piana wnika w głąb tkaniny i rozpuszcza brud. Zawarty w niej aktywny tlen usuwa najtrudniejsze, zaschnięte plamy np. o kawie, czerwonym winie, soku z czerwonej porzeczki czy błocie. Vanish odświeża dzięki aktywnemu tlenowi, neutralizuje nieprzyjemny zapach, jak np. dym z papierosów, zapach stęchlizny czy zapachy zwierzęce. Świeży zapach Twojego dywanu utrzymuje się nawet przez tydzień. Zapobiega zabrudzeniu: po wyschnięciu piana zamienia się w kryształki i po odkurzeniu na dywanie nie ma lepkich substancji do których klei się brud. Dzięki temu dywany pozostają czyste na dłużej.

Składniki

Pokaż

Składniki

<5% związki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, kompozycja zapachowa

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Duże powierzchnie, Wykładziny, Dywany, Tapicerka Sposób użycia Odkurz Mieszaj do powstania piany Rozprowadź równomiernie pianę. Nie przemocz Pozostaw do wyschnięcia Odkurz Zalecenia: Wypróbować na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. Stosować tylko pianę, ponieważ przemoczenie może spowodować zbiegnięcie się lub powstanie plam. Przed odkurzeniem pozostawić do wyschnięcia. Nie przemoczyć dywanu. Nie stosować na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem ani nienadających się do czyszczenia na mokro. Nie stosować w urządzeniach do prania dywanów. W urządzeniach do prania dywanów używać Szamponu Vanish do urządzeń piorących.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

500

Jednostka

ml

Waga brutto: 548

Wymiar liczbowy: 500

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Butelka

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Vanish Gold Czyszczenie ręczne Clean&Fresh Świeżość bryzy Szampon do dużych powierzchni dywanów. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Zawiera: Kwasy sulfonowe, C14-17-sec-alkano, sole sodowe; Kwas siarkowy, mono-C12-14-alkilowe estry, sole sodowe. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszać z innymi produktami. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, także podczas odkurzania. Trzymać dzieci i zwierzęta domowe poza obszarem podczas używania i odkurzania.

Rozporządzenie CLP

wykrzyknik: Uwaga

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

5 x skuteczniejszy* *niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy 1. Usuwa 5 x więcej brudu* 2. Neutralizuje przykre zapachy 3. Wyjątkowo zmiękcza 4. Nadaje świeżość 5. Usuwa 3 x więcej sierści zwierząt*

Cechy

nasz złoty standard

5 x skuteczniejszy*

do dywanów, wykładzin i tapicerki

dywan wygląda jak nowy

*niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy

Marka

Vanish

Marka: Vanish

Podmarka: Gold

Produkt

Nazwa funkcjonalna: Szampon do dywanów

Pochodzenie

Wyprodukowano w UE.

Dodatkowe informacje

Informacja o składnikach dostępna na stronie: www.rbeuroinfo.com

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. 227659500 Infolinia: 801115111, 225419115 (od 9 do 17)

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tagi:

VANISH