
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
1. Zagotuj wodę i odmierz 500 ml. 2. Zawartość torebki wsyp do wody i dokładnie wymieszaj, aż do rozpuszczenia (nie gotuj). 3. Galaretkę wlej do salaterek lub do szklanej misy i po wystudzeniu wstaw do lodówki do stężenia. W czasie upałów użyj mniej wody. Pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
1 porcja (144 g) zawiera: energia 318 kJ 75 kcal 4%* Energia w 100 g 221 kJ / 52 kcal *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
DR. OETKER POLSKA SP. Z O.O. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Dr. Oetker
| Marka | Dr. Oetker |
Kolorowe galaretki Dr. Oetkera idealnie podkreślają smak owoców. Na ich bazie można przygotować orzeźwiający, owocowy deser, świetnie się również sprawdzą jako dekoracja lodów i róznego rodzaju ciast. Będą elegancką dekoracją do serników na zimno, owocowych tortów, tart, ciast z biszkoptem oraz kruchych babeczek. Ich wesołe kolory, owocowy aromat oraz orzeźwiający smak sprawiają, że są wspaniałym pomysłem na letnie przyjęcia. Spróbuj wszystkie smaki! Co je wyróżnia: - orzeźwiający, owocowy smak - lekka konsystencja - wspaniale eksponują owoce - idealne do ciast i deserów
Przepis na Leśne trio Galaretkę owoce leśne rozpuść w 400 ml wody. 1/3 rozlej do wysokich kieliszków, przestudzoną wstaw do lodówki do stężenia. Kolejną 1/3 płynu połącz z 200 g przetartych przez sito malin, jeżyn czy jagód (wg uznania) i łyżką cukru pudru, nałóż jako drugą warstwę. 125 g śmietanki 30% tł. ubij i wymieszaj z resztą galaretki. Wyporcjuj na warstwę owocową.
Rzodkiewka pęczek
Szparagi zielone krajowe
Cykoria
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Niegazowany Woda źródlana
Sezamki
Napój kokosowo-sojowy
Niegazowany Woda źródlana
Kapusta pekińska 1 szt. od 800g
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Serek homogenizowany waniliowy
Sól do zmywarki
Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce
Napój owsiany
Napój kokosowo-sojowy o smaku matcha
Napój owsiany z wapniem i witaminami
Ziemniak wczesny