
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Cillit Bang Aktywna piana do czyszczenia – bakterie i brud to produkt przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni łazienkowych. Forma piany ułatwia nałożenie produktu na powierzchnie i dotarcie składników aktywnych do wszystkich zakamarków, co przydaje się szczególnie w czasie czyszczenia kafelków i fug.
Cillit Bang Aktywna piana pozwala na szybkie i efektywne sprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc położonych w łazience.
Cillit Bang Aktywna piana do czyszczenia – bakterie i brud – niezwodny w czasie czyszczenia łazienki
2x szybsze pokrycie powierzchni*
zabija 99,9% bakterii**
supersilny środek czyszczący do twojej łazienki
szybko i łatwo czyści duże powierzchnie
usuwa zabrudzenia i osady z mydła, zapewniając superpołysk
*w porównaniu do Cillit Bang Kamień i Brud uniwersalny środek czyszczący w sprayu
**na podstawie przeprowadzonych badań
Sposób użycia 1. Dobrze wstrząśnij przed użyciem. 2. Trzymając puszkę prosto, z odległości 30-40 cm, spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić. 3. Odczekaj 2 minuty, pozwalając, by piana wniknęła w brud i osad z mydła (do 10 minut dla cięższych zabrudzeń). 4. Odczekaj 5 minut, by produkt mógł zabić bakterie. 5. Spłucz wodą lub wytrzyj wilgotną ściereczką w przypadku cięższych zabrudzeń. 6. Wytrzyj dozownik i puszkę po użyciu i przechowuj w suchym miejscu. Używaj w całej łazience: kabiny prysznicowe, drzwi od kabiny, wanny, płytki i kafelki. Powierzchnie ceramiczne, szafki i półki łazienkowe, chromowana armatura, powierzchnie ze stali nierdzewnej.
ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Cillit Bang to zastrzeżony znak towarowy grupy Reckitt Benckiser.
Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą
Po użyciu wywietrzyć pomieszczenie
| płomień | Niebezpieczeństwo |
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pierwsza pomoc: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze, w razie potrzeby zapewnić pomoc lekarską. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę dokładnie spłukać dużą ilością wody. Połknięcie: Dokładnie wypłukać usta wodą (bez połykania). Potencjalne ostre skutki uboczne: Kontakt z okiem: może powodować podrażnienie oczu. Wdychanie: produkty rozkładu mogą stwarzać zagrożenia dla zdrowia. Umyślne nadużycie poprzez celowe wytwarzanie wysokich stężeń i wdychanie zawartości może być szkodliwe lub śmiertelne. Pianka jest łatwopalna. Nie zbliżać płomienia lub urządzenia elektrycznego, chyba że pianka została całkowicie wypłukana. Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Uwaga: Opróżnione pojemniki zawierają pozostałości produktu i mogą być niebezpieczne. Odpady opakowaniowe należy poddać recyklingowi. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Pozwolenie numer: 5387/13. Substancja czynna: Chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC (C8-10)) 1.15 g/kg.
Cillit Bang
| Marka | Cillit Bang |
Green Dot
Z myślą o trudno dostępnych miesjcach, w których gromadzą się brud i bakterie, stworzyliśmy Cillit Bang Dezynfekcja. Aktywna Piana. Jego formuła łączy ultra-czyszczące substancje czynne z silnym środkiem dezynfekującym w super przyczepnej piance, zapewniając nienaganną czystość i higienę, nawet w natrudniej dostępnych miejscach. Zabije bakterie, E.coli. Salmonella. UŻYWAJ W CAŁEJ ŁAZIENCE: •KABINY PRYSZNICOWE •DRZWI DO KABINY •PŁYTKI I KAFELKI •POWIERZCHNIE CERAMICZNE •SZAFKI I PÓŁKI ŁAZIENKOWE •CHROMOWANA ARMATURA •POWIERZCHNIE ZE STALI NIERDZEWNEJ
Bang i po brudzie!
www.happier-homes.com www.rbeuroinfo.com
Rzodkiewka pęczek
Woda mineralna niegazowana
Cytryny drobne 5-7 szt
Fasolka krajowa szparagowa żółta
Niegazowany woda źródlana
Czosnek 1 główka
Mleko UHT 3,2%
Naturalna niegazowana woda mineralna
Napój gazowany
Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Truskawki
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Ser Mozzarella (kulka)
Sałata lodowa
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Pomidory krojone bez skórki
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Mięso mielone wołowe
Napój gazowany
Avocado
Por
Passata (przecier pomidorowy)
Ser Burrata
Mleko UHT bez laktozy 1,5 %
Sok 100% Pomarańcza
Mocny Gaz Woda źródlana
Płatki owsiane górskie
Napój gazowany bez cukru
Woda mineralna gazowana
Szynka drobiowa - plastry
Śmietanka UHT 30%
Woda mineralna delikatnie gazowana
Serek homogenizowany z laską wanilii
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Mleko UHT 2%
Chleb tostowy pszenny
Tortilla pszenna - 25 cm (4 szt.)
Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)
Boczek w słupkach
Serek śmietankowy wysokobiałkowy naturalny
Chleb tostowy pełnoziarnisty
Szynka eksportowa
Makaron fusili (świderki)
Makaron spaghetti
Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka
Makaron spaghetti
Koncentrat pomidorowy 30%
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Serek homogenizowany waniliowy (4x150g)
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Dżem truskawkowy
Serek homogenizowany straciatella
Ser Parmigiano Reggiano (tarty)
Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml
Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml
Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml
Żel do Udrażniania Rur 1000ml