Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Owoce morza
FRISCO FISH Kalmary Baby (5-6szt.) (175g-325g)
Kalmary Baby - Frisco Fish
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
3.7
z 10 opinii

FRISCO FISH Kalmary Baby (5-6szt.) (175g-325g)

~250 g
FRISCO FISH

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kalmary Baby (Mini) najlepiej smakują gotowane lub smażone. Warto je podawać w postaci smażonych krążków w chrupiącej panierce, wykorzystywać jako dodatek do dań z ryżu i warzyw lub jako składnik sałatek z innymi owocami morza. Można je krótko smażyć (około 3 min), blanszować, grillować. Idealne jako wyszukana przekąska. Kalmary uważane są za naturalny afrodyzjak, dlatego poleca się je osobom o obniżonym libido i osobom starającym się o potomstwo.

Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy. 

Po dostawie niezwłocznie wyjąć z opakowania.



*produkt rozmrażany 

Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

 Po dostawie niezwłocznie wyjąć z foli.


FRISCO FISH Kalmary Baby (5-6szt.) (175g-325g)


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
3.7
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
60%
4
10%
3
0%
2
0%
1
30%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zenon
zweryfikowano
Zgłaszam
nieświeże, wygląd nie apetyczny
07.11.2022
0
0
Katia
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, faine
17.08.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt miekkie, w smaku nie przypomina w ogole kalmarow
15.08.2022
0
0
Katia
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, smaczne
10.07.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zabezpieczone w odpowiedni sposób.
28.11.2021
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachą morzem i mają sprężyste mięso. Owoce morza są źródłem wartościowego białka. Moje owoce morza dojechały w doskonałej formie.
04.09.2021
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam makaron z owocami morza. Opakowanie sprzyja zachowaniu świeżości. Największa zawartość pachnącego mięska, polecam.
12.07.2021
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i bardzo smaczne po przyrządzeniu
23.06.2021
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Mocno nieświeże, możliwe że rozmrażane. Obróbka termiczna nie pomogła, były nie do zjedzenia.
29.11.2020
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
SELGROS_RYBY
Marka:
FRISCO FISH
EAN:
288612
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
250 g
Marka:
FRISCO FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SELGROS_RYBY
EAN:
288612

Produkty z kategorii Owoce morza

4.9
z 56 opinii
AAKERMAN Pasta kawiorowa z koperkiem 100 g

AAKERMAN

Pasta kawiorowa z koperkiem

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
4.9
z 18 opinii
AAKERMAN Kawior Królewski Lumpfish 50 g

AAKERMAN

Kawior Królewski Lumpfish

50 g
559,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna27,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 20 opinii
AAKERMAN Kawior Czarny Capelin 100 g

AAKERMAN

Kawior Czarny Capelin

100 g
189,90 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2028
4.9
z 21 opinii
AAKERMAN Kawior Czarwony Capelin 100 g

AAKERMAN

Kawior Czarwony Capelin

100 g
189,90 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 37 opinii
VOMOND Imitacja kawioru z Łososia 200 g

VOMOND

Imitacja kawioru z Łososia

200 g
97,95 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027
4.9
z 19 opinii
AAKERMAN Małże w Sosie Katalonskim 350 g

AAKERMAN

Małże w Sosie Katalonskim

350 g
59,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
4.9
z 8 opinii
AAKERMAN Małże Marynowane 350 g

AAKERMAN

Małże Marynowane

350 g
59,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2028
4.9
z 13 opinii
AAKERMAN Małże w Białym Winie 350 g

AAKERMAN

Małże w Białym Winie

350 g
59,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.7
z 7 opinii
LEMBERG Kawior z pstrąga 90 g

LEMBERG

Kawior z pstrąga

90 g
555,44 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 22 opinii
AAKERMAN Małże Wędzone w oleju 200 g

AAKERMAN

Małże Wędzone w oleju

200 g
97,95 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2029
4.6
z 5 opinii
PLAZA DEL SOL Małże marynowane 115 g

PLAZA DEL SOL

Małże marynowane

115 g
143,39 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
PLAZA DEL SOL Kalmary w sosie własnym (kawałki) 115 g

PLAZA DEL SOL

Kalmary w sosie własnym (kawałki)

115 g
113,83 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.5
z 4 opinii
MSDM Anchois 36 g

MSDM

Anchois

36 g
305,28 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
109,96 zł/kg
Cena27,49 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
MSDM Paski kalmara z chili 36 g

MSDM

Paski kalmara z chili

36 g
305,28 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.8
z 6 opinii
AAKERMAN Kawior z Łososia 50 g

AAKERMAN

Kawior z Łososia

50 g
1399,80 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027

Produkty marki FRISCO FISH

4.9
z 157 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy ze skórą (porcja)

180 g
98,83 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.6
z 107 opinii
FRISCO FISH Makrela patroszona (245g-455g) 350 g

FRISCO FISH

Makrela patroszona (245g-455g)

~350 g
47,40 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
4.8
z 294 opinii
FRISCO FISH Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Polędwiczki z dorsza atlantyckiego (210g-390g)

~300 g
123,30 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 104 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (480g-720g)

~600 g
103,32 zł/kg
Cena61,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.8
z 69 opinii
FRISCO FISH Dorada patroszona ze skórą (400g-600g) 500 g

FRISCO FISH

Dorada patroszona ze skórą (400g-600g)

~500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.5
z 332 opinii
FRISCO FISH Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g) 300 g

FRISCO FISH

Dorsz czarny filet bez skóry (210g - 390g)

~300 g
58,97 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO FISH Karmazyn filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Karmazyn filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 613 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja) 180 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski filet extra ze skórą - surowy (porcja)

180 g
88,83 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.6
z 84 opinii
FRISCO FISH Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Dorsz atlantycki filet ze skórą (175g-325g)

~250 g
90,76 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
FRISCO FISH Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g) 600 g

FRISCO FISH

Pstrąg łososiowy filet ze skórą (480g-720g)

~600 g
99,98 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 59 opinii
FRISCO FISH Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g) 400 g

FRISCO FISH

Halibut niebieski filet bez skóry (280-520g)

~400 g
149,97 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.7
z 42 opinii
FRISCO FISH Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g) 200 g

FRISCO FISH

Łosoś norweski stek wędzony na gorąco (140g-260g)

~200 g
123,45 zł/kg
Cena24,69 zł
Do koszyka
4.6
z 86 opinii
FRISCO FISH Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g) 300 g

FRISCO FISH

Halibut kawałki wędzone na gorąco premium (210g-390g)

~300 g
118,30 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
4.4
z 38 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 40/60 (175g-325g)

~250 g
106,76 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,69 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
FRISCO FISH Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Krewetki białe surowe 30/40 (175g-325g)

~250 g
90,76 zł/kg
Cena22,69 zł
Do koszyka
4.4
z 16 opinii
FRISCO FISH Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g) 250 g

FRISCO FISH

Ośmiorniczki Baby (6-8szt.) (175g-325g)

~250 g
109,96 zł/kg
Cena27,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store