
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii Adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWY.
Żel pod prysznic Adidas ICE DIVE stworzono, by uchwycić poczucie wolności. Jego formuła 3 w 1 oczyszcza ciało, włosy i twarz, a ozoniczny, odświeżający i pełen adrenaliny zapach przywołuje odczucia towarzyszące sportom ekstremalnym, takim jak surfing czy jazda na snowboardzie. Ten buzujący energią i przywołujący uczucie orzeźwienia pełne motywacji, siły i mocy żel pod prysznic dla mężczyzn zawiera w sobie odświeżający zapach liści mięty, eleganckie akcenty lawendy, ożywczą bergamotkę oraz drzewne aromaty sandałowca i paczuli. Dzięki zastosowaniu technologii 3 w 1 zapewnia pełną i wszechstronną pielęgnację trzech głównych obszarów ciała. Oczyszcza twarz, zapewniając niezbędne nawilżenie i uczucie świeżości zdrowej, matowej skóry. Myje i odżywia włosy, usuwa nadmiar łoju i odświeża skórę głowy. Dodatkowo, dzięki formule zapobiegającej przesuszaniu skóry, nawilża i oczyszcza ciało, pozostawiając odświeżoną skórę i poczucie komfortu. Ten żel do mycia Adidas, wzbogacony morskimi ekstraktami, przynosi intensywne uczucie orzeźwienia i ożywia zmysły.
Żel pod prysznic Adidas ICE DIVE o pojemności 400 ml jest idealny dla mężczyzn, którzy żyją z pełną prędkością i których rozpiera duch brawury i przygody. Doda dreszcz emocji dniom każdego mężczyzny pragnącego odkrywać nowe terytoria i dzielić się intensywnością przeżyć.
30
ul. Domaniewska 34a 02-672 Warszawa
Coty Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Domaniewska 34a 02-672 Warszawa
Adidas
| Marka | Adidas |
Green Dot
Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy. Żel pod prysznic adidas Ice Dive stworzono, by uchwycić poczucie wolności. Jego formuła 3 w 1 oczyszcza ciało, włosy i twarz, a ozoniczny, odświeżający i pełen adrenaliny zapach przywołuje odczucia towarzyszące sportom ekstremalnym, takim jak surfing czy jazda na snowboardzie. Ten buzujący energią i przywołujący uczucie orzeźwienia pełne motywacji, siły i mocy żel pod prysznic dla mężczyzn zawiera w sobie odświeżający zapach liści mięty, eleganckie akcenty lawendy, ożywczą bergamotkę oraz drzewne aromaty sandałowca i paczuli. Dzięki zastosowaniu technologii 3 w 1 zapewnia pełną i wszechstronną pielęgnację trzech głównych obszarów ciała. Oczyszcza twarz, zapewniając niezbędne nawilżenie i uczucie świeżości zdrowej, matowej skóry. Myje i odżywia włosy, usuwa nadmiar łoju i odświeża skórę głowy. Dodatkowo, dzięki formule zapobiegającej przesuszaniu skóry, nawilża i oczyszcza ciało, pozostawiając odświeżoną skórę i poczucie komfortu. Ten żel do mycia adidas, wzbogacony morskimi ekstraktami, przynosi intensywne uczucie orzeźwienia i ożywia zmysły. Żel pod prysznic adidas Ice Dive o pojemności 400 ml jest idealny dla mężczyzn, którzy żyją z pełną prędkością i których rozpiera duch brawury i przygody. Doda dreszcz emocji dniom każdego mężczyzny pragnącego odkrywać nowe terytoria i dzielić się intensywnością przeżyć. - Orzeźwiające morskie ekstrakty dla mężczyzny, który w pełni korzysta z życia - Czysta, ozonowa kompozycja - Wysoce wydajna formuła 3 w 1: nawilża skórę, oczyszcza twarz, odżywia włosy - Przebadana dermatologicznie formuła utrzymująca odpowiednie pH skóry nadaje się do codziennego użytku - Idealny na co dzień
Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.
Wyprodukowano w Hiszpanii.
Nazwa funkcjonalnaŻel pod prysznic dla mężczyzn
WariantIce Dive
Rzodkiewka pęczek
Jabłka Ligol 4 szt.
Ogórki gruntowe
Czosnek 1 główka
Cytryny drobne 5-7 szt
Woda mineralna niegazowana
Niegazowany woda źródlana
Pieczarki białe - opakowanie
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Borówka amerykańska
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Szpinak Baby
Napój gazowany
Mięso mielone wołowe
Ser Mozzarella (kulka)
Ser Mozzarella (mini kulki)
Passata (przecier pomidorowy)
Ser żółty Gouda (plastry)
Napój gazowany
Sok 100% Pomarańcza
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Ser Mozzarella (kulka)
Kalarepa
Jogurt naturalny typu greckiego (tł. 10%)
Ser na grilla (typu halloumi)
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Ser Gouda w kawałku
Mandarynki 7-12 szt
Sok 100% Jabłko
Ocet spirytusowy (10%)
Ser Burrata
Ser mozzarella light (kulka)
Makaron spaghetti
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Mocny Gaz Woda źródlana
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Ser Mozzarella (kostka)
Makaron fusili (świderki)
Ser Parmigiano Reggiano (tarty)
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)
Ser Salami w plastrach
Ser Mascarpone
Bakłażan 1-2 szt.
Szynka z piersi indyka -plastry
Ser Tylżycki w plastrach
Ser Mozzarella (plastry)
Parówki z szynki bezglutenowe
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Woda mineralna delikatnie gazowana
Ser kozi (plastry)
Woda mineralna gazowana
Dezodorant w sprayu
Dezodorant w sprayu
Dezodorant w sprayu
Dezodorant w sprayu
Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1
Żel pod prysznic dla mężczyzn 3w1
Antyperspirant w kulce dla kobiet
Antyperspirant w sprayu
Antyperspirant w kulce dla kobiet
Antyperspirant w kulce
Żel pod prysznic Skin&Mind Energy Kick
Żel pod prysznic Skin&Mind Detox