Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

PARANA ESPRESSO ITALIANO Kawa mielona bezkofeinowa w puszce 250 g

Kawa mielona bezkofeinowa w puszce

PARANA ESPRESSO ITALIANO Kawa mielona bezkofeinowa w puszce 250 g
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 250 g
0,00 / kg
EAN: 8025287005137
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Parana Espresso Italiano bezkofeinowa to włoska kawa mielona 100% arabika wypalana w rodzinnej palarni w Rzymie.


Parana Espresso Italiano bezkofeinowa to wyjątkowa mieszanka kilku arabik z plantacji w różnych rejonach Ameryki Południowej i Afryki. Mimo, że kawa została pozbawiona kofeiny, nie straciła swoich wyjątkowych aromatów i bogatych nut smakowych.

Ręczne zbiory zielonego ziarna arabiki i ręczna ich selekcja gwarantują bazę do produkcji kawy najwyższej jakości. Palarnia kawy Parana z Rzymu gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, a pasję i wiedzę do ich tworzenia przekazuje z pokolenia na pokolenie od 1960 roku.

Zielone ziarna arabiki pochodzą z najlepszych plantacji na świecie - z Brazylii, Gwatemali, Kostaryki oraz Etiopii, a starannie dobrane proporcje poszczególnych rodzajów jednorodnych ziaren stanowią o wyjątkowości Parana Espresso Italiano.

Palarnia dba o wysoką jakość gotowego produktu, dlatego proces dekofeinizacji odbywa się metodą tradycyjną, polegającą na płukaniu wodą zielonych ziaren kawy. Kolejnym etapem jest palenie, mielenie i hermetyczne pakowanie w poręczne puszki.


Jeśli stawiasz na wyjątkowe aromaty i kawowe smaki, a kofeina nie jest Twoim przyjacielem, postaw na mieloną, bezkofeinową Paranę Espresso Italiano.


Kawa idealnie nadaje się zarówno do kawiarek jak i do bezpośredniego zaparzania w filiżance. Jest łagodna dla Twojego organizmu, nie zawiera kofeiny, a charakterem dorównuje najlepszym kawowym mieszankom. Klienci doceniają tę wyjątkową 100 arabikę w gustownym i praktycznym opakowaniu, która mimo, że pozbawiona kofeiny posiada wszystkie niezbędne walory, dzięki czemu zachwyca smakiem i aromatem.


Kup mieloną, bezkofeinowa Espresso Italiano 250 g, której niezmienną świeżość gwarantuje hermetycznie zamknięta puszka. Szybko docenisz jej oryginalność i odtąd każdy poranek rozpoczniesz od tej wyśmienitej bezkofeinowej mieszanki.


Kompozycja: 100% arabika
Stopień wypalenia: średni
Zawartość kofeiny: bezkofeinowa 


Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
ERDE

Tagi:

PARANA