Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

YOPE Płyn naturalny do podłóg Zielona Herbata 1 l

Data ważności: 30-11-2020
YOPE Płyn naturalny do podłóg Zielona Herbata 1 l
FriscoNowy, zapakowany
14,99
za 1 szt. / 1 l
14,99 / l
EAN: 5906874565087
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Naturalny płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna i drzwi. 


Płyn do czyszczenia podłóg i powierzchni twardych o delikatnym, orzeźwiającym zapachu zielonej herbaty skutecznie usuwa zanieczyszczenia i kurz. Nie rysuje i nie pozostawia smug. Po myciu czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk, a w pomieszczeniu długo utrzymuje się przyjemny aromat świeżych, wiosennych liści.


99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA
Bezpieczny dla środowiska.

Składniki

Pokaż

Skład produktu

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), kompozycja zapachowa


Nie zawiera: parabenów, sles peg, sls, edta, rozpuszczalników, wosku pszczelego, chloru, wybielaczy.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem dokładnie przeczytaj etykietę.

Do 6 litrów wody wlać około 70ml płynu. W przypadku silniejszych zabrudzeń nie rozcieńczać płynu z wodą ale nanieść go bezpośrednio na czyszczoną powierzchnie, pozostawić na chwile, by zadziałał i dokładnie spłukać. Nie mieszać płynu z innymi środkami czyszczącymi. Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać woda przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w areozolu. Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Tagi:

YOPE