Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

YOPE Płyn naturalny do mycia łazienki Francuska Lawenda 750 ml

Data ważności: 30-11-2020
YOPE Płyn naturalny do mycia łazienki Francuska Lawenda 750 ml
FriscoNowy, zapakowany
12,99
za 1 szt. / 750 ml
17,32 / l
EAN: 5905279370135
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Płyn skuteczny w czyszczeniu ceramiki łazienkowej, urządzeń sanitarnych oraz armatury.


Pachnący francuską lawendą płyn do mycia łazienki zawiera roślinne substancje myjące oraz kwasek cytrynowy, dzięki czemu usuwa brud, osad, kamień, ślady wody. Tworzy na czyszczonych powierzchniach niewidoczną warstwę, chroniącą je przed powstawaniem osadu wapiennego i matowieniem. Specjalnie opracowana kompozycja zapachowa na długo pozostawia w łazience orzeźwiający aromat francuskiej lawendy.


SKŁADNIKI POCHODZENIA NATURALNEGO LUB O NISKIM STOPNIU PRZETWORZENIA
Bezpieczny dla środowiska. 

Składniki

Pokaż

Skład produktu

5-15% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, związki wspomagające, kompozycja zapachowa, konserwant (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)


Nie zawiera: chloru, wybielaczy optycznych, sles, sls, peg.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

Rozpyl płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilkanaście sekund. Następnie spłucz czysta wodą, przetrzyj miękką ściereczką lub gąbką do uzyskania połysku. Płyn nie nadaje się do czyszczenia powierzchni np. marmuru, piaskowca, granitu. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchnii.
Jeśli nie masz pewności jak niektóre powierzchnie zareagują na płyn, użyj go najpierw w mało widocznym miejscu. 
Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przed użyciem przeczytać etykietę.

Działa drażniąco na oczy.  Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. 
Nie wdychać produktu w areozolu.

Pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Tagi:

YOPE